06.12.2013 07:08

Tenax izcīna uzvaru latvijas čempionātā

24.11., Dobeles Sporta hallē, TENAX komanda uzņēma vienu no sīvākajiem konkurentiem Latvijas čempionātā un arī Baltijas līgā, LSPA/NB-SAN KOMANDU. Ši komanda pēdējā spēlē visai negaidīti zaudēja ASK/LU komandai , un varēja saprast, ka ,lai paliktu labākajā četriniekā, vajadzīga uzvara.

Jau spēles sākums parādīja, ka rīdzinieki šoreiz pieliks visus spēkus, lai cīnītos par uzvaru.Dobelnieki arī sāka spēli apņēmīgi, bet negūstot savus vārtus , un aizsardzībā netiekot galā ar pretinieka ātro spēlētāju Andi Ērmani, kas šoreiz spēlēja saspēles vadītāja postenī, dobelnieki 11. minūtē nokļuva zaudētājos 3:8. Tad spēle izlīdzinājās, tomēr panākt rīdziniekus līdz puslaika beigām neidevās. Puslaiks 12:15.Otrā puslaika sākums piederēja dobelniekiem, kas piecās minūtēs spēje rezultātu izlīdzināt – 16:16. Tomēr rīdzinieki vēl spēja rezultātu saglabāt, pateicoties sava vārtu sarga Helmuta Tihonova spēlei, kas atvairīja divus pēc kārtas 7. metru soda metienus no Aleksandra Krastiņa un Arvja Juzupa. Vēl līdz 51. minūtei, rīdzinieki zaudēja 1-2 vārti, un spēles liktenis vēl nebija zināms. Tomēr pēdējās spēles minūtēs vairāk spēka un veiksmes bija dobelniekiem, kas ar Aleksandra Krastiņa,Egila Politera un Ginta Grandberga gūtajiem vārtiem, izcīnīja diezgan pārliecinošu uzvaru – 32:26(12:15)

Vārti: Oskars Arājs-6. Egils Politers – 6, Gints Grandbergs-5, Aleksandrs Krastiņš – 5, Arvis Juzups-4, Ansis Bilkštis-3, Nils Kreicbergs-2. Aigars Bisenieks-1. Pretinieku komandā rezultatīvākais bija aucenieks Andis Ērmanis- 7 vārti.

Tagad TENAX komandai priekšā divas atbildīgas spēles. 01.12. Jūrmalās Sports komandu izbraukumā, un 05.12.(trešdien) Dobeles Sporta hallē pretinieks būs ASK/LU komanda, kas šobrīd atrodas vienādā pozicijā ar dobelniekiem.