12.03.2014 09:05

Tenax izbraukumā uzvaras

"/>

07.03.2014. TENAX devās izbraukuma spēlē uz Salaspils jauno Sporta halli , lai tiktos ar LAT-96 izlasi. Dobelnieku rindās nebija dažādu iemeslu dēļ Aleksandrs Krastiņš, Egils Politers, Edgars Štelfs, Emīls Kurzemnieks, Toms Īle un Nils Kreicbergs (spēlēja LAT-96). Komandai piesaistīti tika 1. līgas spēlētāji Kristaps Plonis un Artis Batalovs.
Spēles sākumā vadībā turējās izlases spēlētāji , kas spēja noturēties vadībā līdz 18. minūtei, kad Grandbergs rezultātu izlīdzināja 10:10, bet Blūms ar trīs vārtiem pēc kārtas panāca vadību 13:11. Puslaiks 18:14 dobelnieku labā. Otrā puslaika sākumā, dobelnieki panāca sev komforto sešu vārtu pārsvaru, un nospēlēja mierīgi spēli līdz uzvarai  36:28 (18:14).  Vārti: Blūms -12, Ērmanis – 6, Arājs -5, Grandbergs -4, Bilkštis , Krivmanis -3 , Juzups -2, Straume -1. No pretiniekiem rezultatīvākais dobelnieks Kreicbergs -9.
08.03.2014.  dobelnieku pretinieki izbraukumā Ulbrokas sporta hallē bija RTU (Rīga) . Ar šo komandu dobelniekiem būs jāspēlē jau 1/4 izslēgšanas spēlēs aprīļa sākumā. Jau spēles sākums liecināja, ka dobelnieki, kaut arī ļoti pavājinātā sastāvā, spēli netaisās atdot. Pirmajās 10. minūtēs rezultāts bija 10:2 dobelnieku labā. Tad treneri sāka saudzēt arī vadošos spēlētājus, kuriem gandrīz vai katram ir kāda traumiņa, kas spēli mazliet izlīdzināja, bet uzvaru apdraudēt nevarēja. TENAX svinēja kārtējo uzvaru 35:26 (18:11) Vārti: Straume, Grandbergs, Ērmanis – 6, Arājs, Juzups -5, Krivmanis, Blūms, Batālovs -2, Krastiņš -1.
Vēl dobelniekiem, pirms izslēgšanas spēlēm, atlikusi viena spēle – ar JŪRMALAS SPORTS komandu ( 3. vieta ). Šī spēle nevar ietekmēt TENAX līdera pozīcijas, bet jūrmalniekiem tā izsaka daudz, jo pēc šīs spēles rezultāta tikai varēs pateikt, ar ko viņiem būs jātiekas izslēgšanas spēlēs.
Sestdien, 15.03.2014. plkst. 17.00,  Dobeles Sporta hallē Dobeles TENAX – JŪRMALAS SPORTS.