02.12.2015 13:03

Tenax gūst kārtējās divas uzvaras

"/>

Latvijas čempionātā Tenax Dobele vīriešu rokasbumbas komanda aizvadīja divas spēles ar potenciāli spēcīgākajiem pretiniekiem Celtnieks Rīga un Jūrmalas sports komandām. Šīs komandas pagājušajā sezonā ierindojās otrajā un trešajā vietā. Dobelnieki savā sastāvā ir cietuši zaudējumu, jo šajā sezonā vairs laukumā neredzēsim vienu no komandas līderiem un rezultatīvāko uzbrucēju Oskaru Arāju, kurš guvis smagu traumu un gatavojas operācijai. Pagājušajā sezonā arī traumas dēļ nespēlēja Egils Politers, kurš šajā mēnesī ir ieguvis Latvijas virslīgas labākā spēlētāja titulu. Uz spēli ar rīdziniekiem darba dēļ netika arī Kaspars Straume. Spēlē ar Celtnieks Rīga komandu  sākumā vadībā ar 3:2 izvirzījās laukuma saimnieki. Tad spēli savās rokās pārņēma dobelnieki, kas visu puslaiku turējās 3-4 vārtu stabilā vadībā, bet puslaika galotni pabeidza ar stabilu pārsvaru 16:9. Arī otrajā puslaikā dobelnieki turpināja savu spēli. 44. minūtē, kad rezultāts bija 22:14 dobelnieku labā, pie soda metiena izpildes “sarkano” kartiņu saņēma Aleksandrs Krastiņš, par metienu vārtsargam sejā. Tas laikam sadusmoja Nilu Kreicbergu kurš no 45. lidz 50. minūtei guva 5 vārtus pēc kārtas, jau panākot 27:15 dobelnieku labā. Spēles galotnē nekas vairs nemainījās un tenaxieši pārliecinoši uzvarēja savus vienus no tuvākajiem konkurentiem ar rezultātu 32:21(16:9). Vēl  jāatzīmē, ka šī bija jau jubilejas , 60. nezaudētā spēle pēc kārtas Latvijas čempionātā.

Vārti: Nils Kreicbergs- 10, Andis Ērmanis- 5(2), Egils Politers- 4, Toms Lielais- 4, Aleksandrs Krastiņš- 2(1), Ēriks Blūms- 2, Emīls Kurzemnieks- 2, Kristaps Krivmanis, Renāts Hovratovičs,  Jānis Zvejnieks- 1, Elvijs Lazda. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

28. novembrī, Dobeles sporta hallē, pretiniekos bija Jūrmalas Sports komanda. Arī jūrmalnieki, kā jau visas komandas, bija gatavi uzvarēt. Tomēr dobelnieki jau ar pirmajām minūtēm labi spēlējot  aizsardzībā un uzbrukumā, kā arī teicami vārtos spēlējot Ivaram Lācim, ātri izvirzījās vadībā. Jūrmalnieku līderis Rolands Ivanovs pirmos vārtus guva tikai 7. minūtē, kad rezultāts bija 4:1. Dobelnieki turpināja savu ofensīvu panākot 20. minūtē 12:2. Puslaiku mājinieki pabeidza ar pārliecinošu pārsvaru 17:6. Arī otrajā puslaikā laukumā nekas nemainījās un 38. minūtē pēc dobelnieka Toma Lielā gūtajiem vārtiem rezultāts kļuva 21:9. Dobelnieku treneris Sandris Veršakovs otrajā puslaikā deva atpūtu pamata spēlētājiem, bet tas nespēja iespaidot spēles gaitu. Un arī šajā spēlē tenaxieši pārliecinoši uzvarēja ar 30:22(17:6), turpinot uzvaru sēriju 61. spēli pēc kārtas,

Vārti: Toms Lielais- 8, Andis Ērmanis- 7(2), Niks Kreicbergs- 5 , Emīls Kurzemnieks- 4, Elvijs Lazda, Kaspars Straume- 2, Aleksandrs Krastiņš, Kristaps Krivmanis- 1, Ēriks Blūms, Egils Politers, Renāts Hovratovičs, Jānis Zvejnieks. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Kārtējo reizi paldies atbalstītājiem, īpaši Auces bundziniekiem.

Nākošā spēle trešdien, 09.decembrī, plkst. 19:30 Dobelē, Sporta hallē, ar HK Vaiņode komandu.

12. decembrī plkst. 17:00 Kauņā notiks Baltijas līgas spēle starp Tenax Dobele(LAT)- Kauņas Garnitas(LTU) komandām.