17.12.2013 08:31

Tenax gadu noslēdz līderos

TENAX vīriešu handbola komanda, gada pēdējo spēli, 13. decembrī, spēlēja izbraukumā Ulbrokā, pret STOPIŅU NHK komandu. Pretinieku komanda Latvijas čempionātā ieņem 10.vietu. Dobelnieku rindas arī šajā spēlē bija krietni paretinātas, nespēlējot Kreicbergam, Blūmam, Straumem, Hovratovičam, Politeram, Plonim, Biseniekam .
Jau spēles sākumā, vadību pārņēma dobelnieki, kas atļāva pretiniekam pirmos vārtus gūt 4. minūtē, bet nākošos 11. minūtē. 20.minūtē rezultāts jau bija graujošs- 18:4. Tad dobelnieki atlaida spēli vaļīgāk, tomēr puslaiku beidza pārliecinoši 25:10. Arī otrajā puslaikā, pretinieki spēja iemest tikpat vārtus vārtu sargam Jānim Piņķim( pirmo puslaiku vārtus sargāja Ivars Lācis). Tikmēr dobelnieki, turpinot savu spēli, pat pieļaujot vairākas paviršības, sagrāva pretinieku komandu ar 55:20(25:10). Vārti : Krastiņš, Juzups – 11, Grandbergs, Ermanis – 9,Bilkštis, Krivmanis – 5,Arājs – 4, Batalovs – 1.
Ar šo uzvaru, TENAX izvirzījās līderos Latvijas čempionātā. Otrās vietas komandai, CELTNIEKS/LSPA ir par vienu spēli vairāk, bet par vienu punktu mazāk. Trešo un ceturto vietu ar līdzīgu punktu skaitu, bet arī ar nevienādu spēļu skaitu, dala JŪRMALAS SPORTS un HK LATGOLS.
Dobelniekiem 25.01.2014.g., pirmajā spēlē Jaunajā gadā Dobelē , būs LATGOLS komanda, kura būs jau pastiprināta ar vairākiem pieredzējušiem spēlētājiem.