06.12.2013 06:41

”Tenax” gadu noslēdz ar zaudējumu Somijā

"/>

Svētdien, 18. decembrī, Baltijas handbola līgas ietvaros spēli aizvadīja Dobeles ”Tenax”, kas, viesojoties Somijā, cīnījās ar ”Riihimaen Cocks”. Somu komandu arī šoreiz uzveikt nebija pa spēkam, piedzīvots zaudējums ar 25:35.

Lai arī Virslīgas čempionāta pirmais posms noslēdzies, par Ziemassvētkiem priekšlaicīgi ”Tenax” handbolisti domāt vēl nedrīkstēja, jo šajā nedēļas nogalē dobelnieki devās uz Somiju, kur bija paredzēts aizvadīt Baltijas līgas spēli ar ”Riihimaen Cocks”. Lai arī ”Tenax” uz ziemeļiem nedevās optimālākajā sastāvā, Latvijas vicečempioniem bija gana liels motivācija pacīnīties par panākumu un revanšēties, jo septembrī pret ”Cocks” tika piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 25:28.

Dobelnieki pirmo puslaiku aizvadīja salīdzinoši neveiksmīgi, ļaujot mājiniekiem izvirzīties rezultāta vadībā un iegūt vairāku vārtu pārsvaru. Pēc pirmajām 30 minūtēm ”Tenax” atradās iedzinējos ar -7, rezultāts – 11:18. Pakaļdzīšanos Latvijas vicečempioniem veikt neizdevās, ”Cocks” veiksmīgi nosargāja pirmajā puslaikā iegūto pārsvaru un turēja dobelniekus drošā atstatumā. Līdz spēles beigu signālam mājinieki vēl nedaudz attālinājās no dobelniekiem, tādējādi Somijas komanda izcīnīja uzvaru mačā ar rezultātu 35:25.

Vārtu guvēji ”Tenax” komandā: Grandbergs 6, Bisenieks 4, Juzups 4, Krastiņš 3, Politers 3, Sproģis 2, Kreicbergs 1.

Līdz ar to ”Tenax” komandi punktus no Somijas pārvest nav izdevies, pēc aizvadītām astoņām spēlēm Dobeles vienība izcīnījusi vienu uzvaru, pirms nedēļas pārspējot LSPA, turnīra tabulā ”Tenax” atrodas sestajā vietā septiņu komandu konkurencē. Šogad šī bija pēdējā spēle, tagad iespēja nedaudz atvilkt elpu līdz jaunā gada sākumam, kad handbola sezona atsāksies.