29.04.2019 09:35

TENAX FINĀLU SĀK AR UZVARU.

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Sestdien.27.04.2019., Dobeles Sporta hallē  sākās Latvijas čempionāta Synottip virslīgas  fināla  spēles. Tenax Dobele uzņēma savus sīvākos konkurentus Celtnieks Rīga komandu. Dobelnieki šogad finālsēriju sagaidīja ar lielām problēmām komandas sastāvā.  Jau janvārī uz Somiju aizgāja  komandas kapteinis un līderis Nils Kreicbergs . Martā traumā iedzīvojās un tika veikta pleca operācija Nilam-Aivim Miķelsonam , bet aprīlī ceļa saišu operācija  Armandam  Usānam , kuriem arī sezona ir beigusies. Šajā spēlē komandai kāju traumas dēļ nespēlēja Ansis Bilkštis un Andris Domanskis .  Tas trenerim Sandrim Veršakovam  lika palauzīt galvu par spēles veidošanas taktiku . Arī rīdziniekiem nebija Laura Eglīša  un  Artura Kļaviņa . Tomēr tas viesiem bija daudz mazāks zaudējums, jo viņiem bija spēcīgi un pieredzējuši ārējie spēlētāji , ieskaitot divus Krievijas leģionārus un vienu  vācieti.

Spēles sākums ļoti veiksmīgs padevās dobelniekiem , kuri ar Anda Ērmaņa  8. minūtē gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā 6:1. Tad spēle izlīdzinājās un abas komandas  visu puslaiku pavadīja sīvā cīņā  , bet tenaxsieši savu handikapu saglabāja visu puslaiku , pateicoties spēles disciplīnai un taktikai,ko uzstādīja treneris. Puslaiks 20:15 dobelnieku labā. Pēc pārtraukuma , dobelnieki  pieļāva kļūdas uzbrukumā un sasteidzot metienus negūstot vārtus , ko izmantoja rīdzinieki veicot ātros pretuzbrukumus, un 3,5 minūtēs rezultātu panāca 20:20. Viss otrais puslaiks pagāja ļoti saspringtā cīņā ,kad rezultāts bija +1 dobelnieku labā vai neizšķirts, tomēr pa visu spēli viesi ne vienu reizi nebija vadībā. 50.minūtē rezultāts vēl bija  27:27.  Tomēr  spēles beigu daļu labāk nospēlēja dobelnieki  un izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru 34:31(20:15) un finālspēļu sērijā – 1:0. Atgādināsim,ka sērija notiek līdz vienas komandas trīs uzvarām.

Vārti:  Egils Politers -7, Andis Ērmanis -6, Elvijs Lazda, Nikita Pančenko, Kristaps Krivmanis – 5,  Oskars Arājs -5(1), Renats Hovratovičs -1.  Ingus-Kristians Jonuška , Ansis Bilkštis , Aleksandrs Krastiņš, Antons Šuleiko, Kristians Pavlenko, Vladislavs Fots . Vārtos  Ivars Lācis un  Uldis Jansons.

Otrā spēle  , Rīgā, RTDP skolas zālē,  svētdien,  05.05.2019.g, plkst. 19:30.   CELTNIEKS Rīga –  TENAX Dobele.

Atbalstītājiem un faniem tiek organizēts autobuss  plkst. 17:00  pie  Dobeles Sporta halles.   Pieteikšanās līdz 04.05.2019. pa telefonu-  29286737 – Ivars.