07.05.2019 13:58

TENAX FINĀLSĒRIJU TURPINA AR UZVARU

"/>

Svētdien, 05.05.2019., Rīgā notika otrā finālsērijas spēle. Sērijā par zeltu līdz trīs uzvarām ar 1:0 vadībā bija Tenax komanda, pirmajā finālspēlē Dobelē ar 34:31(20:15) uzvarot rīdziniekus. Šī spēle bija ļoti izšķiroša abām komandām. Spēles sākumā vadībā izvirzījās rīdzinieki un tikai 7. minūtē Elvijs Lazda panāca 3:3. Spēles pirmais puslaiks pagāja ļoti sīvā cīņā, negūstot nevienai no komandām sev pārsvaru. Tikai puslaika pēdējās minūtēs tenaxsieši ieguva divu vārtu pārsvaru 12:10, puslaiku uzvarot. Arī otrais puslaiks pagāja sīvā cīņā un tikai 49.minūtē rīdzinieks Ēriks Blūms panāca 18:17, bet jau 50. minūtē atkal Andis Ērmanis rezultātu izlīdzināja-18:18. 54.minūtē Ņikita Pančenko rezultātu atkal līdzsvaroja – 20:20, un līdz spēles beigām nevienai no komandām neizdevās gūt uzvaras vārtus. Tas bija abu komandu vārtsargu liels nopelns, rīdziniekiem Raitis Puriņš un tenaxsiešiem jaunais Uldis Jansons. Tā  spēles pamatlaiks beidzās 20:20 un pēc noteikumiem katrai komandai bija jāizpilda pieci 7. metru soda metieni. Šajā metienu sērijā Ivars Lācis atvairīja mājinieku Arta Kurmēna metienu, kurš izrādījās izšķirošais šajā sērijā. Tenaxsieši – Kristaps Krivmanis, Oskars Arājs, Andis Ērmanis, Aleksandrs Krastiņš un Ņikita Pančenko realizēja savus metienus un dobelnieki izcīnīja viesos ļoti grūtu un svarīgu uzvaru finālsērijā panākot 2:0 un tikai soļa attālumā no Latvijas čempiona titula.

Uz šo spēli atbalstīt komandu no Dobeles bija ieradušies ļoti liels atbalstītāju pulks, kuri deva komandas spēlētājiem ļoti lielu stimulu uzvarai ar savu atbalstu. Paldies viņiem.
Jau šo sestdien Dobeles Sporta hallē notiks trešā finālsērijas spēle.

Sestdien,11.05.2019., Dobeles Sporta hallē, pulksten  17:00. TENAX Dobele –  CELTNIEKS Rīga .