24.04.2017 10:12

Tenax finālsēriju sāk ar zaudējumu

"/>

Pirmajā finālspēlē Tenax Dobele komanda zaudēja Celtnieks Rīga komandai. Pirms spēles ievadrunu teica Dobeles novada priekšsēdētājs un LHF viceprezidents Andrejs Spridzāns. Jau spēles pirmajā puslaikā mājiniekiem neveicās ar bumbas raidīšanu rīdzinieku vārtsarga Raita Puriņa sargātajos vārtos. Toties viesi guva diezgan vieglus vārtus pateicoties dobelnieku sliktajai spēlei aizsardzībā un ne pārāk veiksmīgai darbībai mūsu vārtsargam Ivaram Lācim. Tikai 25. minūtē Ņikita Pančenko izvirzīja vadībā mājiniekus ar 12:11, bet dobelnieki nespēja saglabāt vadību un puslaiku zaudēja ar 13:14. Arī otrajā puslaikā viesi turpināja gūt vieglus vārtus, pateicoties dobelnieku sliktai aizsardzībai un kļūdām uzbrukumos. Visu otro puslaiku vadībā bija viesi un mājinieki vien spēja pietuvoties tikai līdz minimumam. Spēles beigu daļā sportiskā veiksme šoreiz bija viesu pusē, kuri izmantoja mājinieku kļūdas un pēdējās sekundēs nerealizēto Oskara Arāja metienu, noturot sev labvēlīgu rezultātu 31:30(14:13) un sērijā izvirzījās vadībā ar 1-0. Atgādināsim, ka uzvarētāju nosaka sērijā līdz 3 uzvarām. Pēc spēles Dobeles novada pašvaldības vadītājs  Andrejs Spridzāns pasniedza piemiņas balvas abu komandu labākajiem spēlētājiem- Celtnieks Rīga vārtsargam Raitim Puriņam un Tenax vārtsargam Ivaram Lācim.

Vārti: Ņikita Pančenko- 6, Emīls Kurzemnieks, Egils Politers- 4, Oskars Arājs, Nils Kreicbergs, Aleksandrs Krastiņš, Nils Miķelsons, Ansis Bilkštis- 3, Kaspars Straume- 1. Vēl spēlēja Jānis Zvejnieks, Renāts Hovratovičs, Andis Ērmanis, Kristaps Krivmanis, Kristers-Rihards Ozols. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Otrā finālspēle Celtnieks Rīga- Tenax Dobele notiks Rīgā, Skrindas ielā 1, O. Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē, 30.04.2017., plkst. 16:00,. No Dobeles būs autobuss līdzjutējiem plkst. 13:30 pie Dobeles Sporta halles. Pieteikšanās obligāti līdz 27.04. pa tel. 29286737.