26.02.2018 11:32

Tenax Dobele zaudējums Baltija līgā, bet uzvaras Sinottip virslīgā

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

24.02.2018., Tenax Dobele vīriešu handbola komanda spēlēja Baltijas līgas izbraukuma spēlē Igaunijā ar HC Viljandi komandu. Pirmajā tikšanās reizē Dobelē igauņi tika uzvarēti ļoti pārliecinoši 36:18(18:9). Dobelē igauņi spēlēja bez vairākiem vadošajiem spēlētājiem, kuri šoreiz bija ierindā. Viljandi komandā arī spēlē ļeģionāri no Ukrainas un Baltkrievijas. Jau spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieki. Tenaxieši jau no spēles sākuma neizmantoja vārtu gūšanas iespējas un nokļuva zaudētājos. Puslaiks 14:10 igauņu labā. Otrā puslaika sākumā dobelnieki spēli izlīdzināja un līdz 45. minūtei rezultāts bija līdzīgs 20:20. Tad mājinieki spēja atrauties 26:21. Līdz spēles beigām dobelnieki vairs nespēja apdraudēt igauņu uzvaru, kas uzvarēja ar 29:24(14:10). Vārti: Oskars Arājs- 7, Elvijs Lazda, Nils Kreicbergs, Andis Ērmanis- 3, Ņikita Pančenko, Austris Tuminskis, Emīls Kurzemnieks- 2, Kristaps Krivmanis, Ivars Lācis- 1. Šis zaudējums neietekmēja vietu sadalījumu grupā, un ar ieņemto 3. vietu dobelnieki iekļuva Baltijas līgas ceturtdaļfinālā. Jau ir zināmi ceturtdaļfināla pretinieki no B grupas. Otrajā vietā B grupā palika SKA Minsk komanda, ar kuru jau trešo sezonu pēc kārtas dobelniekiem jāspēlē ceturtdaļfinālā. Baltkrievijas komandā spēlē vairāki valsts izlases spēlētāji un komanda šogad ar labiem panākumiem spēlē arī EHF Kausa spēlēs. Šogad SKA Minsk divas Baltijas līgas spēles aizvadīja ar Celtnieks Rīga komandu un abās uzvarēja līdzīgā cīņā 30:26(17:14 ) un 25:24(14:10). Ceturtdaļfināla spēles Dobelē paredzētas 17-18. martā.

Latvijas čempionātā Synottip virslīgā Tenax Dobele spēlē bez zaudējumiem un ieņem līderpozīciju. Pēdējās spēlēs tenaxieši uzvarēja HK Ogre/Miandum ar 41:32(24:19). Vārti: Austris Tuminskis -11, Emīls Kurzemnieks- 8, Nils Kreicbergs- 7, Andis Ērmanis- 5, Nils Miķelsons- 4, Ingus Kristiāns Jonuška, Egils Politers- 3, un Celtnieks Rīga komandu ar 35:23(16:10). Vārti: Emīls Kurzemnieks- 8, Andis Ērmanis- 6, Austris Tuminskis- 4, Kristaps Krivmanis, Ņikita Pančenko, Nils Kreicbergs- 3, Egils Politers, Ingus Kristiāns Jonuška, Antons Šuleiko- 2, Elvijs Lazda, Aleksandrs Krastiņš- 1. Tenax Dobele komandai palikusi vēl viena spēle ar SK Latgols komandu  pirms izšķirošajām cīņām par Latvijas čempiona titulu. Dobelnieki jau sev ir nodrošinājuši vietu pusfinālā .

Sestdien, 03. martā, Dobeles Sporta hallē, plkst: 15:00, Tenax Dobele- SK Latgols.