16.12.2023 14:14

Tenax Dobele zaudē Klaipēdas “Dragūnas”

Sestdien 2023. gada noslēdzošajās Baltijas handbola līgas cīņā ZRHK “Tenax Dobele” ar 27:33 piedzīvoja sāpīgu zaudējumu Klaipēdas “HC Dragūnas” komandai (27:33).

Abas komanda šajā sezonā tikās pirmo reizi. Spēles pirmās 13 minūtes veiksmīgāk nospēlēja “HC Dragūnas”, iekrājot septiņu vārtu pārsvaru (11:4). Taču līdz puslaika beigām dobelnieki saņēmās un samazināja iekrāto deficītu līdz trīs vārtiem (14:17).

Arī lielāko daļu otrā puslaika Dobeles handbolisti spēlēja trīs vārtu starpībā, taču pēdējas desmit minūtēs “HC Dragūnas” savu pārākumu pārliecinoši palielināja. Spēlēs beigās dobelniekiem nācās piekāpties pretiniekam ar -6 (27:33).

Rezultatīvākais “Tenax Dobele” rindās bija Ņikita Pančenko, kurš realizēja septiņus no deviņiem metieniem. Ar sešu vārtu guvumu deviņos mēģinājumos komandas kopējo rezultātu papildināja Māris Veršakovs. Vēl pa trīs vārtiem guva Nils Kreicbergs, Ričards Juzups un Antons Šuleiko.

Neskatoties uz zaudējumu, “Tenax Dobele” kopvērtējumā joprojām saglabājusi 2. vietu, uzreiz ar līderes “Viljandi HC”.

Nākamā Baltijas līgas cīņa gaidāma 20. janvārī Dobelē pret Viļņas “VHC Šviesa”.

• HC Dragūnas – ZRHK Tenax Dobele 33:27 (17:14)

ZRHK Tenax Dobele – Pančenko 7/9, Veršakovs 6/9, Kreicbergs 3/5, Juzups 3/5, Šuleiko 3/6, Usāns 2/2, Plūme 2/3, Suharevs 1/2