29.08.2019 18:31

ZRHK Tenax Dobele uzvar Klaipēdas turnīrā

"/>

No 23-25.08.2019.,  Klaipēdā  notika kārtējais Starptautisks  turnīrs handbolā, pulkveža R.Baltušio  piemiņai.  Tenax Dobele  uzvarēja visās spēlēs un ieguva Kausu.

Pirmajā spēlē pretiniekos bija Latvijas komanda HK Ogre.  Jau pirmajā puslaikā  tenaxsieši  ieguva lielu pārsvaru , puslaiku uzvarot 18:8. Arī otrajā puslaikā ogrēnieši nespēja izrādīt pretestību dobelniekiem.  Rezultats 37:21(18:8)  Tenax labā.

Vārti:  Arājs 9/1 ,Veršakovs 7, Pančenko 6, Kurzemnieks 4, Tarasenko 3,Miķelsons,Jurdžs, Krastiņš, 2,Bilkštis, Politers 1.Šuleiko. Vārtos : Lācis ,Ozoliņš.

Otrajā  spēlē pretiniekos  bija Kauņas Granitas/Karys  komanda. Pirmajās desmit minūtēs tenaxsieši  panāca rezultātu 9:3  savā labā. Tomēr lietuvieši nav tā komanda,kura padodas un puslaika otrajā daļā nospēlēja  līdzīgu spēli. Puslaiks 16:12  dobelnieku labā.Arī otrais puslaiks jau pagāja līdzīgākā cīņā . Spēles beigu rezultāts 31:26(16:12) .

Vārti:  Mikelsons 5,Veršakovs 5/3, Pančenko, Šuleiko, Arājs 4, Politers 3, Lazda,Kurzemnieks 2,Jurdžs,Krastiņš 1,Bilkštis,Tarasenko.  Vārtos: Jansons, Ozoliņš.
Trešajā spēlē pretiniekos bija laukuma saimnieki Klaipēdas Dragunas  komanda. Pirmajās  desmit minūtēs  lietuvieši panāca 6:3 savā labā. Tomēr dobelnieki spēja sakārtot spēli un  20. minūtē panāca 9:9. Puslaika beigas arī labāk aizvadīja tenaxsieši uzvarot 14:12.  Pēc pārtraukuma, uzklausot trenera Sandra Veršakova  aizrādījumus ,komanda spēja parādīt savu raksturu . Labi palīdzot arī vārtsargam Ivaram Lācim, lietuvieši otrajā puslaikā guva tikai 7. vārtus . Tenaxsieši uzvarēja pārliecinoši 33:19(14:12).

Vārti:  Arājs 8/1,Kurzemnieks 5, Veršakovs 4, Lazda,Pančenko, Šuleiko 3, Miķelsons, Jurdžs, Tarasenko 2, Krastiņš 1. Vārtos: Lācis,Ozoliņš, Jansons.
Ceturtajā  spēlē pretiniekos bija Igaunijas  Kehra  komanda, kurā spēlē arī Latvijas izlases  spēlētājs  Uvis Strazdiņš. Spēles sākumā jau pirmajās 5. minūtēs  vadību pārņēma igauņi 6:1. Tikai 20. minūtē dobelnieki izlīdzināja rezultātu 12:12.  Tomēr puslaiku uzvarēja igauņi 17:15.  Otrajā puslaikā dobelnieki ieguva 3-4 vārtu pārsvaru un tos turēja līdz 45. minūtei.  Spēles pēdējā daļā  izpaudās dobelnieku pārākums un spēli uzvarēja tenaxsieši 38:28(15:17).

Vārti:  Veršakovs 8/4, Kurzemnieks 7, Arājs 5/1 , Krastiņš, Šuleiko 4,Bilkštis 3,Miķelsons,Tarasenko,Politers 2, Lazda 1.  Vārtos: Ozoliņš, Jansons.