11.11.2023 08:33

TENAX DOBELE UZVAR ASK UN NOPELNA PAPILDUS DIVUS PUNKTUS LČ UN BHL

Piektdienas vakarā Rīgā pirmo reizi šajā sezonā tikās Betsafe vīriešu virslīgas komandas “ASK Zemessardze/LSPA” un Latvijas čempionvienība “ZRHK Tenax Dobele”. Arī šajā reizē uzvaru izcīnīja Dobeles vienība (23:39). Spēles rezultāts ieskaitīts Latvijas čempionātā un Baltijas līgā.

Spēles rezultātu otrajā minūtē atklāja dobelnieks Antons Šuleiko, bet divas minūtes vēlāk rīdzinieks Kristiāns Ingus Jonuška atbildēja ar to pašu (1:1). Nākamajās sešās minūtēs “Tenax Dobele” panāca piecu vārtu pārsvaru (6:1).

Pirmā puslaika turpinājumā joprojām veiksmīgāk spēlēja dobelnieki, tāpēc “ASK Zemessardze/LSPA” pēc pārtraukuma spēlē atgriezās iedzinējos ar -10 (18:8).

Arī otrajā puslaikā laukuma saimniekiem samazināt iekrāto deficītu neizdevās. Spēles beigās uzvaras laurus ar rezultātu 39:23 plūca čempione “ZRHK Tenax Dobele”.

ASK Zemessardze/LSPA – ZRHK Tenax Dobele 23:39 (8:18)

ASK Zemessardze/LSPA  Kristers Rihards Ozols 5/8, Kaspars Kalējs 3/3, Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs 3/3, Kristiāns Kelerts 3/5, Arza Brunis Butans 3/8

ZRHK Tenax Dobele – Ričards Juzups 10/11, Nils Kreicbergs 5/6, Māris Veršakovs 5/7, Linards Usāns 4/4, Kārlis Krūmiņš 4/6

“ZRHK Tenax Dobele” komandai pēc šīs uzvaras Latvijas čempionātā ir 14 punktu un 1. vieta, bet 2. vietā ar 12 punktiem seko “ASK Zemessardze/LSPA”. Baltijas Handbola līgā dobelniekiem ir pieci punkti un 4. vieta, bet rīdzinieki pagaidām vēl bez punktiem.

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā