30.01.2017 12:05

Tenax Dobele turpina spēles Synottip virslīgā

"/>

Sestdien, 28. janvārī Tenax Dobele handbola komanda Ludzā spēlēja LHF Kausa pusfinālā, kur pretiniekos bija vietējā SH Latgols komanda. Dobelnieku komandā uz šo brīdi ir problēmas ar sastāvu, jo vairāki spēlētāji vai nu nespēlē, vai arī spēlē ar mikrotraumām un tiek taupīti, jo priekšā vēl ir smagas spēles Latvijas čempionātā un arī divi smagi izbraukumi uz Somiju un Igauniju. Spēles pirmais puslaiks norisinājās līdzīgā cīņā un tikai puslaika beigās ludzānieši panāca 12:10. Otrā puslaika sākumā dobelnieki atspēlējās, panākot 16:13 savā labā. Tomēr atkal pieļaujot kļūdas gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, atļāva mājiniekiem 59. minūtē spēles rezultātu izlīdzināt 25:25. 60. minūtē vārtus guva Ludzas līderis Austris Tuminskis, bet spēles pēdējās sekundēs mājinieku vārtsargu ar metienu no centra pārsteidza Egils Politers 26:26. Pēcspēles soda metienos dobelnieki kļūdījās divas reizes, bet ludzānieši tikai vienu, un izcīnīja sev vietu LHF finālā. Spēles rezultāts 30:29(12:10).

Vārti: Emīls Kurzemnieks- 6, Ņikita Pančenko- 5, Egils Politers- 5, Oskars Arājs- 3, Andis Ērmanis- 3, Nils Miķelsons- 3, Kaspars Straume- 2, Renāts Hovratovičs- 1, Aleksandrs Krastiņš- 1. Vēl spēlēja Jānis Zvejnieks, Kristaps Krivmanis, vārtus sargāja Ivars Lācis un Uldis Jansons. Finālā ļoti sīvā un līdzīgā spēlē, uzvaru un LHF Kausu, uzvarot SH Latgols, pirmo reizi guva HK Ogre /Miandum komanda. Jau piektdien, 03. janvārī, Dobelē, Synottip virslīgas spēlē, dobelnieki uzņems jaunos LHF ieguvējus- HK Ogre/Miandum komandu. Kā zināms, tagad divos apļos tiekas pirmais četrinieks ar iekrātajiem punktiem: Tenax Dobele- 4 punkti, Celtnieks Rīga- 3 punkti, SH Latgols- 2 punkti, HK Ogre/Miandum- 1 punkts. Otrais četrinieks tiekas savā starpā. Dobelniekiem būs ļoti smagas spēles, jo Latvijas čempionātā katra spēle ir atbildīga un vēl priekšā paralēli ir Baltijas līgas izbraukuma spēles kā arī Baltijas līgas astotdaļfināls, kur tenaxieši ir iekļuvuši jau otro gadu pēc kārtas.

Piektdien, 03. februārī. plkst. 19:30, Dobeles Sporta hallē ar spēkiem mērosies Tenax Dobele un HK Ogre/Miandum komandas.