07.12.2019 18:01

“Tenax Dobele” SynotTip handbola virslīgā izcīna 10 uzvaru pieveicot HK Ogre

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Latvijas čempione “Tenax Dobele” viesojās Ogrē, lai stātos pretīm “HK Ogre” handbolistiem. Dobeles komanda pirms šīvakara spēles čempionātā bija uzvarējusi visos deviņos mačos, EHF Izaicinājuma kausa dēļ esot aizvadījušai mazāk spēles kā citas komandas. Ogrēniešiem pirms šīvakara spēles bija astoņas uzvaras, neizšķirts un četri zaudējumi.

“Tenax Dobele” jau ar spēles pirmajām minūtēm demonstrēja savu meistarības pārākumu un deviņu minūšu laikā ieguva četru vārtu handikapu – 7:3. Skrieties ar Dobeles komandas uzbrukumu ogrēniešiem nebija variantu, kā rezultātā viesiem drīz vien bija jau plus desmit – 15:5. Atlikušajā puslaika daļā bija līdzīga spēle, un “Tenax” 30 minūtes noslēdza ar komfortablu pārsvaru – 19:10.

Spēles otrajā puslaikā laukumā risinājās līdzīgāka spēle, taču nevienā no brīžiem atgriezt intrigu spēlē “Ogre” nespēja, un galarezultātā “Tenax Dobele” izcīnīja drošu uzvaru ar rezultātu 36:28.

Pieredzes bagātais Aivis Jurdžs Dobelei šajā mačā bija rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem, kamēr pa pieciem guva Māris Veršakovs un Emīls Kurzemnieks, Anotnam Šuleiko, Andim Ērmanim un Oskaram Arājam pa četriem vārtiem, Elvijs Lazda, Kristiāns Pančenko, Egīls Politers guva divus vārtus, bet vienu vārtu guva Nils Miķelsons.