11.02.2024 14:06

“TENAX DOBELE” SPRAIGĀ CĪŅĀ PĀRSPĒJ “MSĢ”

Sestdien Latvijas Betsafe vīriešu virslīgas spraigajā cīņā Saulkrastos čempione Dobeles “Tenax ” ar 34:30 uzveica “MSĢ”, izcīnot jau 16. sezonas panākumu.

Abas virslīgas līdervienības ZRHK “Tenax Dobele” un “MSĢ” tikās jau trešo reizi. Iepriekšējās divās spēlēs dobelnieki pieveica “MSĢ” ar rezultātu 33:28 un 34:28.

Šoreiz Dobeles “Tenax” spēli iesāka veiksmīgāk, pirmajās sešās minūtēs panākot 3:0, bet četras minūtes vēlāk Murjāņu komanda rezultātu izlīdzināja (5:5) un uzsāka spraigu cīņu punkts punktā.

Puslaika beigās gan minimālo pārsvaru guva dobelnieki (14:13), taču atgriežoties spēlē, Murjāņu komanda atkal panāca neizšķirtu (15:15). Uzreiz pēc tam sarkano kartīti par iekrātiem trīs noraidījumiem saņēma viens no “MSĢ” komandas līderiem Endijs Šnepsts.

Vēl turpinājumā murjānieši trīs reizes spēja rezultātā izlīdzināties (16:16, 17:17, 18:18), bet tad Dobeles “Tenax” ar piecu vārtu izrāvienu panāca 23:18.

Līdz 50. minūtei “MSĢ” pietuvojās divu vārtu atstatumā (26:28), tomēr alikušajā laikā dobelniekiem izdevās nosargāt pārsvaru un nobeigumā uzvarēt ar 34:30.

Dobeles “Tenax” labā 12 vārtus guva Ņikita Pančenko, septiņas reizes precīzi meta Māris Veršakovs, bet pa četrām Antons Šuleiko un Nils Kreicbergs. “MSĢ” kā rezultatīvākais ar 11 vārtu guvumu izcēlās Valdis Kalniņš.

Nākamo Latvijas čempionāta cīņu Dobeles “Tenax” aizvadīs 16. februārī Aizkrauklē pret sezonas pastarīti HK “S&A”.

• MSĢ – ZRHK Tenax Dobele 30:34 (13:14)

MSĢ – Kalniņš 11/22, Borisovs 9/12, Misulis 3/4, Vaškevičs 3/5, Jonass 2/2, Lagzda 1/1, Šnepsts 1/4

ZRHK Tenax Dobele – Pančenko 12/14, Veršakovs 7/10, Šuleiko 4/6, Kreicbergs 4/7, Juzups 3/4, Krūmiņš 3/6, Plūme 1/1

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā