16.10.2019 16:50

Tenax Dobele savā laukumā SynotTip virslīgas kārtējā spēlē pārspēj HK Ogre

"/>

Trešdien, 16. oktobrī, ZRHK Tenax Dobele savā laukumā aizvadīja kārtējo SynotTip virslīgas regulārā čempionāta spēli, kur tikās ar HK Ogre handbolistiem. Šajā duelī pārāki izrādījās dobelnieki un ar 35:29 (20:13) pieveica viesus.

Spēles rezultātu 2. minūtē atklāja Tenax Dobele handbolisti, pēc veiksmīgi gūta 7 metru soda metiena, ko izpildīja Ņikita Pančenko.

Pirmā puslaika sākumā abas komandas apmainījās ar vairākiem vārtu guvumiem un situācija laukumā bija ļoti līdzīga. Puslaika 9. minūtē rezultāts vēl aiz vien bija līdzīgs – 6:5.

Tomēr pēc vairākām veiksmīgām epizodēm uzbrukumā un labas spēles aizsardzībā Tenax Dobele puslaika turpinājumā ieguva pārsvaru un jau spēles 17. minūtē dobelnieki atrāvās ar 8 vārtiem – 13:5, kas lika HK Ogre trenerim pieprasīt minūtes pārtraukumu.

Pēc šī pārtraukuma situācija nemainījās un Tenax Dobele turpināja dominēt šajā puslaikā, kas rezultējās puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 20:13.

Arī otrajā puslaikā spēles situācija nemainījās un jau spēles 36. minūtē Tenax Dobele savu rezultāta pārsvaru bija palielinājuši līdz 10 vārtiem – 25:15, bet kopumā spēle noslēdzās ar rezultātu 35:29.

Pēc šīs spēles Tenax Dobele SynotTip virslīgas regulārā čempionāta ierindojas 3. vietā ar iegūtiem 4 punktiem, tomēr jāpiemitina, ka salīdzinājumā ar citām komandām dobelniekiem šī bija tikai otrā šīs sezonas virslīgas spēlē, kas nozīmē, ka  situācijas čempionāta tabulā krasi mainīsies. Kā, piemēram, šī brīža līderu komandai Celtnieks Rīga jau ir nospēlētas četras spēles un šīs dienas pretiniekiem HK Ogre šī jau bija piektā spēle.

Nākamo spēli ZRHK Tenax Dobele aizvadīs piektdien, 18. oktobrī pulksten 19:30 atkal savā laukumā tiekoties ar HK Vaiņode handbolistiem.