02.11.2019 17:30

Tenax Dobele savā laukumā piekāpjas Ukrainas handbola klubam ZTR Zaporozhye

"/>

Sestdien, 2. novembrī, ZRHK Tenax Dobele savā laukumā uzņēma Ukrainas handbola klubu ZTR Zaporozhye. Lai gan šī spēle pēc kalendāra bija jāaizvada izbraukumā, tomēr attālumu dēļ ukraiņi Baltijas handbola līgas ietvaros dodas tuvāk Baltijai, lai aizvadītu savus mačus. Šajā duelī pārāki izrādījās ZTR Zaporozhye handbolisti, kuri ar 31:28 (13:13) uzvarēja mājiniekus.

Jau pašā spēles sākumā lielisku sniegumu vārtos parādīja Tenax Dobele vārtusargs Mārtiņš Ozoliņš, kurš atvairīja vairākus viesu metienus pēc kārtas un kombinācijā ar labiem mājinieku uzbrukumiem jau spēles 7. minūtē ļāva Tenax Dobele handbolistiem izvirzīties vadībā ar 2:4. Turpmāk spēle norisinājās ļoti līdzīgi. Abas komandas ieguva pa 2 minūšu noraidījumiem, kas neļāva nevienai komandai izveidot atrāvienu un spēles 15. minūtē rezultāts bija 5:6 mājinieku labā.

Spēles 17. minūtē ZTR Zaporozhye spēlētājs nopelnīja jau otro 2 minūšu noraidījumu savai komandai, pēc kura dobelniekiem uzreiz izdevās realizēt vārtu guvumu un tas atkal nostādīja Tenax Dobele handbolistus ar divu vārtu pārākumu 5:7. Pēc dažām minūtēm vairākas reizes rezultatīviem izdevās būtu mājiniekiem, kas jau izvirzīja viņus vadībā ar 3 vārtiem – 6:9, kas lika ukraiņu trenerim pieprasīt minūtes pārtraukumu.

Puslaika turpinājumā situācija krasi nemainījās. Komandas apmainījās ar vairākiem vārtu guvumiem, bet rezultāts, spēles 26. minūtē, uz tablo vēl aiz vien bija tikai ar divu vārtu starpību 9:11.

Jau spēles 27. minūtē sarkano kartiņu un tādējādi diskvalifikāciju no spēles nopelnīja ZTR Zaporozhye spēlētājs Maxim Strelnikov. Spēles turpinājumā drīz vien norādījumu nopelnīja Tenax Dobele handbolisti un tādējādi puslaika izskaņā, tas ļāva viesiem pat izlidzīnāt rezultātu 12:12 un arī pats puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu 13:13.

2. puslaika sākums veiksmīgāks izrādījās viesiem un ZTR Zaporozhye jau puslaika 4. minūtē izvirzījās vadībā ar 4 vārtiem – 17:13. Pēc šī viesu izrāviena dobelnieku treneris Sandris Veršakovs pieprasīja minūtes pārtraukumu. Tomēr pēc šī pārtraukuma viesi turpināja savu izrāvienu un šķita, ka dobelnieku spēle ir salūzusi. Tomēr dobelniekiem izdevās nedaudz atgūties un puslaika vidū dobelnieki jau bija iedzinējos tikai ar 4 vārtiem – 24:20.

Taču drīz vien jau viesi atkal veica izrāvienu un nonāca vadībā ar 7 vārtiem – 27:20.  Tomēr, drīz vien dobelniekiem izdevās atgūt 3 vārtu starpību un puslaika 52. minūtē rezultāts bija 28:24, kas lika viesu trenerim pieprasīt minūtes pārtraukumu. Tulīt pēc atgriešanās laukumā ZTR Zaporozhye spēlētājs nopelnīja 2 minūšu noraidījumu un tas ļāva ZRHK Tenax Dobele pietuvoties jau ar 2 vārtiem – 28:26.

Lai gan Tenax Dobele cinījās līdz pašām beigām, tomēr vairs uzvaru nepaspēja atgūt un spēle noslēdzās ar rezultātu 31:28 ZTR Zaporozhye labā.

Jau rītdien, 3. novembrī pulksten 15.00 ZRHK Tenax Dobele atkal savā laukumā aizvadīs spēli pret Baltkrievijas handbola klubu SKA Minsk, kuri šobrīd A grupas turnīra tabulā ieņem 00. vietu.