04.09.2017 06:53

Tenax Dobele sāk Rīgas atklāto čempionātu ar divām uzvarām

"/>

Kā katru sezonu, pirms spēlēm Latvijas Synottip virslīgā un Baltijas līgā, Dobeles Tenax handbolisti piedalās Rīgas atklātajā čempionātā. 01. septembrī Dobeles Sporta hallē tenaxieši uzņēma MSĢ/LAT-2000 komandu. Murjāniešu komandā spēlēja arī dobelnieku jaunā maiņa Ņikita Pančenko, Toms-Rolands Ābelīte, Ingus -Kristians Jonuška, Antons Šuleiko, kuri ir šajā sezonā pieteikti arī tenaxiešu virslīgas komandā, kā arī jaunie dobelnieki Kristians Ģidrevics, Ričards-Renārs Blumenaus (2002g.), kuri šogad uzsākuši mācības Murjāņos, kā arī tērvetnieks Elvis -Ēriks Vilsons. Spēles sākums bija līdzīgs. Jaunie murjānieši demonstrēja labu spēli un turējās līdzīgi ar pieredzējušajiem dobelniekiem. Tikai puslaika beigās izpaudās mājinieku pārsvars 19:14. Otrajā puslaikā jau tenaxieši izvirzījās stabilā vadībā un spēli pabeidza ar 39:24(19:14). Šajā spēlē dažādu iemeslu dēļ dobelnieku rindās nebija Kaspars Straume, Egils Politers, Andis Ērmanis, Elvijs Lazda un Intars Jomants.

Vārti: Emīls Kurzemnieks- 7, Ansis Bilkštis- 6, Aleksandrs Krastiņš, Nils Kreicbergs, Kristaps Krivmanis, Oskars Arājs- 4, Artis Križjus, Jānis Zvejnieks- 3, Nils Miķelsons, Renāts Hovratovičs- 2. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

03. septembrī Rīgā ASK zālē tenaxieši izbraukuma spēlē tikās ar ASK/LSPA komandu. Rīdzinieku komanda šajā sezonā ir daudz izmainījusi sastāvu un auguma ziņā ir iespaidīga. Uz šo komandu šajā sezonā arī ir pārgājuši dobelnieki Kristers- Rihards Ozols un Mārcis Mežulis, kuri gan šajā spēlē nespēlēja. Arī dobelniekiem nespēlēja Kaspars Straume, Egils Politers, Renāts Hovratovičs un Artis Križjus. Spēles sākumā vadībā izvirzījās dobelnieki, puslaika vidū panākot 12:6. Tomēr puslaika beigās, izmantojot viesu kļūdas, armijnieki atspēlējās un puslaiku pabeidza tikai ar vienu vārtu deficītu- 12:13. Otrā puslaika sākumā dobelnieki sakārtoja aizsardzību un uzbrukumu, ļaujot mājiniekiem līdz 50. minūtei gūt tikai 3 vārtus, un bija jau neaizsniedzami 27:15. Spēles beigu daļā armijnieki guva vēl 4 vārtus. Spēles gala rezultāts 32:19(13:12) tenaxsiešu labā.

Vārti: Ņikita Pančenko- 7, Aleksandrs Krastiņš- 6(1), Oskars Arājs- 6(2), Emīls Kurzemnieks- 4, Antons Šuleiko- 2, Nils Kreicbergs- 2, Toms-Rolands Ābelite, Elvijs Lazda, Ansis Bilkštis, Andis Ērmanis, Nils-Aivis Miķelsons- 1. Vēl spēlēja Ingus -Kristians Jonuška, Jānis Zvejnieks, Kristaps Krivmanis. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Ar šīm divām uzvarām Tenax Dobele komanda 09.09.2017, plkst. 15:00, Rīgā RTDP zālē spēlēs finālā par Rīgas Kausu. Pretinieku uzzināsim 06. septembrī, kad tiksies pašreizējie Rīgas Kausa īpašnieki- Celtnieks Rīga ar HK Ogre/Miandum komandu.