08.09.2014 07:43

Tenax Dobele “Rīgas čempionāta” finālā

"/>

Ar spēli pret HK STOPIŅI, dobelnieki 02. septembrī uzsāka cīņu par Rīgas čempiona titulu.  TENAX  ir Rīgas čempionāta uzvarētāja jau divus gadus pēc kārtas, un šogad jācenšas tas saglabāt.
Ulbrokas sporta zālē dobelnieki spēli iesāka pārliecinoši, neskatoties uz to, ka nebija vairāki komandas  spēlētāji- Ansis Bilkštis, Aleksandrs Krastiņš, Ēriks Blūms, Emīls Kurzemnieks. Ātri pārņemot spēli savās rokās, dobelnieki jau pirmajā puslaikā nodrošināja sev graujošu pārsvaru ar rezultātu 24:4. Otro puslaiku, aizvadot daudz brīvāk un ļaujot arī vairāk darboties pretinieku spēlētājiem, spēli pabeidza ar stabilu pārsvaru 50:15(24:4)
Vārti:
A.Ērmanis-13, N.Kreicbergs-10, A.Juzups-6, K.Straume- 6, O.Arājs-4 , T.Lielais – 4, E.Lazda-4, E.Politers- 3.

05.09., spēlē, kurā izšķīrās vai dobelnieki spēlēs finālā par Rīgas kausu, pretinieki bija JŪRMALAS SPORTS komanda. Spēles sākums jau liecināja, ka dobelnieki ir apņēmības pilni, lai atkal spēlētu Rīgas kausa finālā. Vēl 15.minūtē rezultāts bija 6:3 dobelnieku labā, bet pakāpeniski  dobelnieki palielināja pārsvaru, puslaiku noslēdzot ar 17:9.
Otrais puslaiks sākās ar dobelnieku pārākumu un jau  48. minūtē rezultāts bija 28:14. Spēles beigu daļā, jūrmalnieki saņēmās un izmantoja, ka dobelnieki sāka daudz kļūdīties gan uzbrukumā gan aizsardzībā, samazināja  vārtu starpību spēli beidzot ar 31:23 (17:9)
Vārti:
O.Arājs-5(1), T.Lielais, K.Srtraume, A.
Juzups-4, E.Blūms, N.Kreicbergs, E.Politers-3, E.Kurzemnieks-2, K.Krivmanis, R.Hovratovičs-1.
TENAX Rīgas čempionāta finālā 14.09.2014.g., Rīgā, ASK zālē plkst. 14.45 spēlēs ar HK OGRE/MIANDUM.