fbpx
26.11.2023 09:05

“Tenax Dobele” pārspēj “Polva Serviti” un ierindojas četriniekā

Sestdien Baltijas handbola līgā vīriešiem uzvaru pār iepriekšējās sezonas Baltijas un Igaunijas čempionvienību “Polva Serviti” savā laukumā izcīnīja ZRHK “Tenax Dobele” (35:30).

Spēles rezultātu atklāja dobelnieks Nils Kreicbergs, taču dažas sekundes vēlāk sekoja atbildes vārti igauņa Tõnis Kase izpildījumā (1:1). Vēl reizi “Polva Serviti” rezultātu izlīdzināja (2:2), bet tad izgāja vadībā un ar pieciem precīziem metieniem pēc kārtas panāca četru vārtu pārsvaru (8:4).

17. minūtē Ričards Juzups atkal panāca neizšķirtu (8:8), bet Māris Veršakovs atguva virsroku “Tenax Dobele” komandas labā (9:8). Pārtraukumā dobelnieki devās jau ar sešu vārtu pārsvaru (18:12).

Otrajā puslaikā dobelnieki noturējās lielākoties vismaz četru vārtu pārākumā, bet 57. minūtē igauņi pietuvojās minimālajā deficītā (29:30). Atlikušajā laikā vēl četri gūtie vārti “Tenax Dobele” komandai nodrošināja panākumu ar +5 (35:30).

Dobeles komandas uzvaru ar deviņu vārtu guvumu kaldināja Nils Kreicbergs. Astoņus no desmit metieniem realizēja Māris Veršakovs, sešus no septiņiem Antons Šuleiko.

Par spēles labāko spēlētāju Dobeles komandā tika atzīts Māris Veršakovs, bet Pelvas komandā Tõnis Kase.

ZRHK Tenax Dobele – Polva Serviti 35:30 (18:12)

ZRHK Tenax Dobele  – Kreicbergs 9/13, Veršakovs 8/10, Šuleiko 6/7, Pančenko 4/7, Krūmiņš 3/4, Juzups 2/2, Plūme 1/1, Usāns 1/2

Līdz šim dobelniekiem Baltijas līgā sešās aizvadītajās spēlēs izdevies izcīnīt kopumā trīs uzvaras, arī pār Kauņas “Granitas-Karys” (35:32) un “ASK Zemessardze/LSPA” (39:23), bet sezonas pirmajā spēlē pret Viļņas “VHC Šviesa” nospēlēts neizšķirti (30:30).

Nākamajā Baltijas līgas cīņā, 6. decembrī, “Tenax Dobele” savā laukumā atkārtoti tiksies ar “ASK Zemessardze/LSPA” vienību, kurai Baltijas līgā līdz šim vēl nav izdevies nopelnīt punktus. Tāpat kā iepriekšējā reizē, šīs spēles rezultāts tiks ieskaitīts arī Latvijas čempionātā.