01.12.2019 12:32

Tenax Dobele pārcliecinoši ar 18 vārtu starpību apspēlē SK Latgols handbolistus

"/>

Sestdien, 1. decembrī Dobeles sporta centrā SynotTip handbola virslīgas ietvaros tikās SK Latgols un Tenax Dobele handbolisti. Šajā duelī krietni pārāki bija dobelnieki un ar rezultātu 39:21 (17:11) uzvarēja SK Latgols handbolistus.

Lai gan spēle iesākās nevienai no komandām negūstot lielu pārsvaru un spēles 19. minūtē mājinieki vadībā bija vien ar 3 vārtiem, tomēr līdz puslaika beigām jau lielāku pārsvaru izdevās iekrāt dobelniekiem un tādējādi noslēgt pirmo puslaika ar 6 vārtu pārsvaru – 17:11.

Tomēr otrajā puslaikā dobelnieki, aizvadot labu spēli aizsardzību, spēja no SK Latgols handbolistiem atrauties jau ar daudz lielāku pārsvaru un tādējādi pabeigt spēli ar 18 vārtu starpību – 39:21.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē bija Andis Ērmanis ar 9 vārtiem, viņam sekoja Aleksandrs Krastiņš ar gūtiem 7 vārtiem, Antons Šuleiko guva 5 vārtus, 4 vārti Kristiānam Pavļenko, Elvijs Lazda, Kristaps Krivmanis un Oskars Arājs 3 vārti, Māris Veršakovs un Nils Miķelsons 2 vārti, kā arī vienus vārtus guva Ņikita Pančenko.