15.11.2023 20:01

“TENAX DOBELE” OTRO REIZI PĀRSPĒJ “HK OGRI”

Šovakar Latvijas čempionāta Betsafe vīriešu virslīgā kārtējo panākumu savā laukumā nodrošināja Latvijas čempione “ZRHK Tenax Dobele”, šoreiz ar 33:25 pieveicot “HK Ogre/Hydrox” handbolistus.

Arī pirmajā savstarpējā spēlē šajā sezonā, komandām tiekoties 20. septembrī Ogrē, veiksme bija dobelnieku pusē (36:25).

Šovakar spēli komandas iesāka spēlējot līdzvērtīgi. 11. minūtē minimālo pārsvaru “ZRHK Tenax Dobele” labā guva Nils Kreicbergs (6:5), bet nākamajās četrās minūtēs dobelnieki panāca +3 (8:5).

Lai gan “HK Ogre/Hydrox” pirmajā puslaikā rezultātu vēl divas reizes izlīdzināja (8:8, 12:12), vadībā noturējās laukuma saimnieki. Pirmā puslaika beigās rezultāts 16:14 Dobeles komandas labā.

Otrajā spēles daļā pārliecinošāk nospēlēja dobelnieki, iekrājot arī deviņu vārtu pārsvaru (30:21), bet spēles beigās Dobeles vienība uzvaru svinēja ar astoņu vārtu starpību (33:25).

Par spēles vērtīgākajiem spēlētājiem abās komandās tika atzīti vārtsargi – dobelnieks Ritvars Putra un ogrēnietis Elvijs Kušners.

Piecas reizes pretinieku vārtos raidīto metienu realizēja “Tenax Dobele” spēlētāji Oskars Arājs, Kārlis Krūmiņš un Nils Kreicbergs. Vēl pa četrām reizēm rezultatatīvi meta Kristers Plūme un Antons Šuleiko.

ZRHK Tenax Dobele – HK Ogre/Hydrox 33:25 (16:14)

ZRHK Tenax Dobele – Arājs 5/8, Krūmiņš 5/9, Kreicbergs 5/9, Plūme 4/5, Šuleiko 4/8, Suharevs 3/6, Juzups 3/4, Usāns 2/5, Pančenko 1/1, Veršakovs 1/2

HK Ogre/Hydrox – Haisa 7/14, Jomants 5/6, Lielais 5/9, Laganovskis 2/2, Bisters 2/3, Leja 2/5, Zellis 1/1, Kasai 1/2

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā