09.11.2019 13:23

Tenax Dobele nedēļas nogales izbraukumu sērijā pirmajā spēlē uzvar SK Latgols

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Sestdien, 9. novembrī ZRHK Tenax Dobele handbolisti devās uz Ludzu, lai aizvadītu savu 6. spēli SynotTip handbola virslīgā pret SK Latgols handbola klubu. Šajā cīnā uzvaru izcīnīja Tenax Dobele, kas ar 27:36 (15:17) pārspēja ludzāniešus.

Pirmā puslaika sākums veiksmīgāks izdevās Tenax Dobele handbolistiem un viņi jau spēles 6. minūtē bija nonākuši vadībā ar 0:5, tomēr mājinieki spēja atgūties un pat jau 20. minūtē izlīdzināt rezultātu – 11:11. Tomēr dēļ vairākiem noraidījumiem SK Latgols komandas rindās dobelnieki atkal spēja izvirzīties vadībā un līdz pat puslaika beigām saglabāt 2 vārtu starpību un tādējādi puslaiks noslēdzās ar rezultātu 15:17.

Otrā puslaika sākumā situācija laukumā nemainījās un ļoti ilgu laiku rezultāts uz tablo vēl aiz vien bija ar 2 vārtu starpību. Tomēr puslaika vidū dobelniekiem izdevās neliels atrāviens un viņi nonāca vadībā jau ar 4 vārtiem, kas lika SK Latgols trenerim pieprasīt minūtes pārtraukumu. Lai gan pēc atgriešanās no šī pātraukuma mājiniekiem izdevās pāris veiksmīgas epizodes, tomēr Tenax Dobele handbolisti jau drīz vien palielināja iepriekšējo vārtu starpību līdz 5 vārtiem – 23:28.

Pēc šī izrāviena mājinieku spēle bija salausta un līdz spēles beigām Tenax Dobele tikai palielināja vārtu starpību, tādējādi uzvarot spēli ar rezultātu 27:36.

Pēc šīs spēles Tenax Dobele saglabā 3. vietu SynotTip handbola virslīgas turnīra tabulā, tomēr atkal jāpiemin, ka HK Ogre, kas ieņem 1. vietu un Celtnieks Rīga, kas ieņem 2 vieta, komandām vēl aiz vien abām ir aizvadītas vairāk spēles nekā dobelniekiem un tāpēc situācija turnīra tabulā var krietni mainīties.

Rezultatīvākie spēlētāji Tenax Dobele rindās: Egils Politers – 7, Māris Veršakovs, Oskars Arājs, Emīls Kurzemnieks – 6, Elvijs Lazda, Viktors Tarasenko – 3, Nils Miķelsons, Andis Ērmanis – 2, Kristaps Krīvmanis – 1

Jau rītdien, Tenax Dobele dosies uz Rīgu, lai aizvadītu nākamo spēli SynotTip handbola virslīgā pret ASK/LSPA handbolistiem. Spēles sākums 17:00.

Bet jau nākamnedēļ ZRHK Tenax Dobele handbolisti aizvadīs EHF izaicinājuma kausa 3. kārtas spēli, kur savā laukumā, 16. novembrī pulksten 17:00, uzņems Rumānijas handbola klubu AHC Potaissa Turda.