25.09.2014 07:00

Tenax (Dobele) Latvijas čepionātu sāk ar uzvaru

"/>

24.09., Dobeles Sporta hallē, dobelnieku pirmajā spēlē Latvijas čempionātā, pretiniekos bija Latvijas jaunatnes izlase LAT-98. Šajā izlasē spēlē arī Tenax vīriešu komandas jaunākais spēlētājs aucenieks Emīls Kurzemnieks. Vēl aucenieks Artis Križjus, tērvetnieki Jānis Zvejnieks, Kristers Ozols, Uldis Jansons un dobelnieks Kims Berezovojs. Šie jaunie spēlētāji nākotnē var arī tikt iesaistīti Tenax komandā.
Spēles sākumā, Emīls Kurzemnieks, ar diviem vārtiem vadībā izvirzīja jaunatnes izlasi, bet jau 4. minūtē, dobelnieki rezultātu izlīdzināja. Turpinājumā jau pakāpeniski vadību pārņēma dobelnieki, kas puslaiku pabeidza ar rezultātu 14:8. Pirmā puslaika spēles gaita un izpildījums neapmierināja komandas treneri Daini Putru, kas pārtraukumā komandai deva attiecīgus norādījumus. Tas izpaudās jau otrā puslaika sākumā, kad dobelnieki 10 minūšu laikā guva 9 vārtus, neļaujot pretiniekam gūt nevienus. Panākot stabilu pārsvaru (23:8), čempioni atkal sāka spēlēt jau pārliecinošāk, ko izmantoja jaunatne un arī guva vārtus, pateicoties arī viņu līderim Kurzemniekam, kas otrajā puslaikā guva 6 vārtus, no visas komandas gūtajiem astoņiem. Spēle noslēdzās ar pārliecinošu Tenax komandas uzvaru 35:16(14:8). Var tikai vēl piebilst, ka dobelnieku rindās dažādu iemeslu dēļ nebija Ēriks Blūms, Toms Lielais, Renāts Hovratovičs.
Vārti : Politers- 6, Kreicbergs- 5, Ērmanis, Kozlovskis- 4, Bilkštis, Arājs, Juzups- 3, Krastiņš, Krivmanis, Straume- 2, Lazda- 1.
Jau sestdien, 27.09.14., plkst. 17.00, Dobeles Sporta hallē, Tenax uzņems vicečempionus HK Ogre/MIANDUM komandu. Šī spēle jau būs daudz saspringtāka, jo arī ogrēnieši grib gūt revanšu par zaudējumiem dobelniekiem K.Vītola kausā un Rīgas čempionātā.