07.05.2018 07:06

Tenax Dobele- Latvijas čempioni

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Sestdien, 05. maijā, Tenax Dobele vīriešu handbola komanda ceturto finālspēli par Latvijas čempiona titulu aizvadīja izbraukumā Rīgā. Uzvarot iepriekšējās divās spēlēs Dobelē un piedzīvojot pirmo zaudējumu sezonā Rīgā, dobelnieki bija vadībā sērijā ar 2:1. Atceroties iepriekšējo zaudējumu Tenaxieši uz šo spēli, izdarīja secinājumus un bija gatavi tikai uzvarai. Trenerim Sandrim Veršakovam bija jāizdara korekcijas komandas sastāvā, jo viens no komandas pamata sastāva  spēlētājiem Nils Kreicbergs iepriekšējā spēlē nopelnīja “sarkano kartiņu” un pēc spēļu nolikuma bija jāizlaiž viena spēle. Spēles sākumā ar 2:0 vadībā izvirzījās dobelnieki. Tomēr rīdzinieki  turējās līdzās, neļaujot dobelniekiem atrauties, 20. minūtē panākot kārtējo neizšķirtu 8:8. Puslaika beigu daļu dobelnieki nospēlēja labāk un pārtraukumā devās ar 13:10 savā labā. Otrā puslaika sākumā dobelnieki aizsardzībā labi spēlējot pret rīdzinieku līderi Artūru Lazdiņu un arī citiem rīdzinieku spēlētājiem, neļaujot veiksmīgi uzbrukt, pakāpeniski pārņēma spēli savās rokās. 35. minūtē rezultāts- 17:12 tenaxiešu labā. Lielāko pārsvaru 29:17 dobelnieki sasniedza 50. minūtē līdz ar ko salauza rīdzinieku pretestību. Dobelnieki spēles beigās jau spēlēja ar jaunajiem spēlētājiem, kuri spēli pabeidza ar uzvaru 30:22 (13:10), sērijā 3:1, un pēc gada pārtraukuma atkal izcīnīja Latvijas čempiona titulu. Vārti: Austris Tuminskis- 7, Oskars Arājs- 5(2), Andis Ērmanis- 5, Elvijs Lazda- 4, Ņikita Pančenko- 4, Emīls Kurzemnieks- 3, Egils Politers- 2.

Šajā sezonā Tenax Dobele atguva visus titulus Latvijā- Rīgas čempioni, Latvijas LHF Prezidenta  Kausu un Latvijas čempiona titulu. Arī Baltijas Līgā tenaxieši nokļuva līdz ceturtdaļfinālam jau trešo gadu pēc kārtas. Komandā visā sezonā spēlēja: Vārtsargi: Ivars Lācis un Uldis Jansons. Elvijs Lazda, Ņikita Pančenko, Intars Jomants, Ingus -Kristiāns Jonuška, Toms-Rolands Ābelīte, Nils- Aivis Miķelsons, Renāts Hovratovičs, Aleksandrs Krastiņš, Antons Šuleiko, Nils Kreicbergs, Andis Ērmanis, Kristaps Krivmanis, Austris Tuminskis, Artis Križjus, Egils Politers, Oskars Arājs, Emīls Kurzemnieks. Komandas treneris Sandris Veršakovs, fiziskās sagatavotības treneris  Jānis Zāgmanis,  fizioterapeite- ārsts Kristine Ērmane, komandas vadītājs Ivars Zariņš, tehniskais direktors Eduards Veršakovs, komandas tehniskais darbinieks Aigars Zubins. Lai komanda un klubs varētu darboties un sasniegt labus rezultātu, liels paldies sponsoriem un atbalstītājiem. SIA “Tenax” (N. Kurma), Dobeles novada pašvaldībai (A.Spridzāns) GPU  “Nākotne” (A.Jankuns). Sporta Halles kafejnīcai (D.Kutovoja un visam personālam)
Vislielākais komandas atbalsts spēļu laikā bija no faniem un līdzjutējiem, it īpaši spēļu laikā Rīgā. Lai Jums visiem ir spēks un veselība arī nākošajā sezonā.
Tagad komanda dodas vasaras pārtraukumā līdz jūlija mēnesim. Jūlijā sāksies komandas komplektēšana un fiziskie treniņi. Noteikti komandā varbūt vairs nebūs vairāki spēlētāji, bet  varēsim ieraudzīt jaunas sejas.