29.01.2018 08:49

Tenax Dobele komandai 15. uzvarētā spēle pēc kārtas

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Sestdien, 27. janvārī Tenax Dobele vīriešu handbola komanda pēc pārtraukuma atsāka Latvijas čempionāta Synottip virslīgas spēles. Dobeles sporta hallē viesos bija HK Ogre/Miandum komanda, pret kuru dobelnieki spēlēja LHF Prezidenta Kausa finālā Rīgā, un uzvarot ieguva kausu. Šajā spēlē tenaxieši nebija savā optimālajā sastāvā. Dažādu iemeslu dēļ nespēlēja Ivars Lācis (vārtsargs), Austris Tuminskis, Oskars Arājs, Nils Kreicbergs, Antons Šuleiko, Kristaps Krivmanis, Aleksandrs Krastiņš(bija protokolā, bet tika taupīts). Joprojām ar traumu cīnās Kaspars Straume un Ansis Bilkštis. Pirmo spēli pēc traumas aizvadīja Renāts Hovratovičs, Ogres komandā nebija viņu bombardieris Arvis Laganovskis. Arī Artis Kurmēns un Sandis Lepers vēl ārstējas. Spēles sākumā vadībā ar vienu vārtu pārsvaru turējās viesi un tikai 11. minūtē Andis Ērmanis panāca 6:6. 15.minūtē Renāts Hovratovičs izvirzīja mājiniekus vadībā 9:8. Tomēr spēle bija spraiga un 21. minūtē rezultāts bija 10:10. Puslaika beigas piederēja dobelniekiem- 18:15. Otrajā puslaikā pārāki bija tenaxieši un 44. minūtē Nils- Aivis Miķelsons panāca 25:20. Emīls Kurzemnieks 56. minūtē panāca lielāko starpību 34:26. Spēles gala rezultāts 36:30 (18:15) un tenaxiešiem 15. uzvara pēc kārtas. Vārti: Emīls Kurzemnieks, Nikita Pančenko- 6, Andis Ērmanis, Nils-Aivis Miķelsons- 5, Egils Politers, Renāts Hovratovičs, Ingus- Kristians Jonuška- 4, Elvijs Lazda- 3. Vēl spēlēja Artis Križjus, Toms-Rolands Ābelite, Ingars Jomants. Vārtos Uldis Jansons.

Jau šo sestdien un svētdien, 03. un 04. februārī, Dobeles Sporta hallē Baltijas līgas spēles. Dobelē viesosies Igaunijas HC Kehra Horizon Pulp&Paper un Somijas un Baltijas līgas čempioni Riihimaen Cocks.

03.02.2018. plkst: 17:00 Tenax Dobele (LAT)- HC Kehra Horizon/Pulp& Paper (EST),

04.02.2018. plkst: 13:00 Tenax Dobele(LAT)- Riihimaen Cocks (FIN).

Lai redzētu labas handbola komandas un atbalstītu savējos, gaidām savus atbalstītājus un fanus.