20.10.2019 10:17

Tenax Dobele izbraukumā uzvar Jūrmalas sports handbolistus

"/>

Šajā nedēļas nogalē, svētdien, 20. oktobrī, ZRHK Tenax Dobele handbolisti devās uz Kauguriem, lai aizvadītu savu šīs sezonas 4. spēli SynotTip handbola virslīgā, tiekoties ar Jūrmalas Sports komandu. Šajā cīņā pārāki bija dobelnieki un ar 21:31 uzvarēja (11:16) mājiniekus.

Lai gan spēles sākums bija līdzīgs un vēl spēles 12. minūtē rezultāts uz tablo bija tikai ar viena vārta starpību (5:6), tomēr Tenax Dobele handbolistiem jau puslaika vidū izdevās lauzt spēles gaitu un izveidot atrāvienu, tādējādi puslaika 22. minūtē jau nonākot vadībā ar 5 vārtu starpību – 7:12. Šo vārtu pārsvaru dobelniekiem izdevās nosargāt līdz puslaika beigām un tas noslēdzās ar 11:16.

Otrā puslaika sākumā Tenax Dobele izdevās izveidot atrāvienu, tādējādi jau palielinot vārtu starpību spēles 36. minūtē uz 8 vārtiem, kas uz tablo rezultātu deva 12:20. Lai gan mājinieki centās atspēlēties, tomēr dobelnieki veiksmīgi noturēja savu pārsvaru un spēle noslēdzās ar rezultātu 21:31.

Ar šo uzvaru Tenax Dobele handbola komanda nodrošināja sev 8 punktus kopvērtējumā un pagaidām atrodas 2. vietā turnīra tabulā, tai priekšā ir tikai Celtnieks Rīga handbolisti, kuri jau ir aizvadījuši 5 spēles tādējādi iegūstot 10 punktus.

Rezultatīvākie spēlētāji dobelnieku rindās bija Ņikita Pančenko un Nils Miķelsons ar iemestiem 7 vārtiem, viņam sekoja Kristaps Krīvmanis, kas šajā spēlē guva 4 vārtus, pa 3 vārtiem realizēja Viktoram Terasenks, Emīls Kurzemnieks un Oskars Arājs un visbeidzot pa 1 vārtam guva Elvijs Lazda, Kristiāns Pavļenko, Aleksandrs Krastiņš, kā arī Tenax Dobele vārtsargs Ivars Lācis.

Nākamās spēles ZRHK Tenax Dobele jau aizvadīs 2. un 3. novembrī, kad savā laukumā uzņems, Baltijas handbola līgas ietvaros, Ukrainas ZTR Zaporozhye un Baltkrievijas SKA Minsk handbola klubus!