10.11.2019 15:27

Tenax Dobele izbraukumā pārliecinoši uzvar ASK/LSPA handbolistus

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Svētdien, Tenax Dobele handbolisti devās uz Rīgu, lai aizvadītu šīs nedēļas otro izbraukuma spēli pret ASK/LSPA handbolistiem. Šajā spēlē ar pārliecinošu rezultātu 51:28 (26:15) uzvarēja dobelnieki.

Lai gan pirmais puslaiks iesākās lēni un vēl spēles 12. minūtē rezultāts bija vien 9:8 dobelnieku labā, tomēr drīz vien Tenax Dobele handbolisti sāka demonstrēt savu pārākumu un jau spēles 24. minūtē nonāca vadībā ar 10 vārtiem. Tenax saglabāja savu pārsvaru līdz pat puslaika beigām un tādējādi pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 26:15.

Arī otrajā puslaikā spēles situācija nemainījās un jau drīz vien vārtu starpību palielināja savā starpā un turpināja būt rezultatīvi līdz pat spēles beigām, tādējādi noslēdzot šo spēli ar rezultātu 51:28 (26:15).

Rezultatīvākie spēlētāji ZRHK Tenax Dobele rindās – Andis Ērmanis, Oskars Arājs – 8, Māris Veršakovs – 7, Viktors Tarasenko – 6, Emīls Kurzemnieks – 5, Nils Miķelsons, Kristiāns Pavļenko – 4, Aivis Jurdžs, Antons Šuleiko – 3,  Kristaps Krivmanis – 2, Elvijs Lazda – 1.

Tenax Dobele ar trīs uzvarām noslēdzam šis nedēļas SynotTip handbola virslīgas spēļu sēriju, bet jau nākamnedēļ ZRHK Tenax Dobele handbolisti aizvadīs EHF izaicinājuma kausa 3. kārtas spēli, kur savā laukumā, 16. novembrī pulksten 17:00, uzņems Rumānijas handbola klubu AHC Potaissa Turda.