18.10.2019 16:55

Tenax Dobele handbolisti pārliecininoši uzvar HK Vaiņode

"/>

Piektdienas, 18. oktobra vakarā ZRHK Teanx Dobele handbolisti savā laukumā uzņēma HK Vaiņode hanbolistus, kur dobelnieki aizvadīja savu 3 spēli 2019./2020. gada SynotTip handbola virslīgā. Šajā spēlē izteiktu pārāku parādīja Tenax Dobele handbolisti, kas jau pēc 2 spēlēm bija ierindojušies 3. vietā turnīra tabulā, turpretīm Vaiņodes handbolisti jau bija aizvadījuši 5 spēles un tādējadi ieņemuši tikai 6. vietu.

Tā pat kā turnīra tabulā, arī savstarpējā duelī bija redzams dobelnieku pārākums un tie pārliecinoši ar 36:22 (19:8) uzvarēja Vaiņodes handbolistus.

Spēles rezultātu atklāja Nils Miķelsons, pēc veiksmīgi realizētiem vārtiem jau spēles 37. sekundē. Jau pašā spēles sākumā Tenax Dobele handbolisti veica veiksmīgu atrāvienu un izvirzījās spēles 5. minūtē vadībā ar 4:0. Lai gan turpmāk beidzot arī vaiņodniekiem arī izdevās realizēt vārtu guvumus, Tenax Dobele turpināja savu atrāvienu un pirmais puslaiks jau noslēdzās ar iespaidīgu dobelnieku pārsvaru 19:8.

Arī otrajā puslaikā spēlēs dinamika nemainījās un Tenax Dobele turpināja pārliecinoši dominēt laukumā, kā rezultāta spēle noslēdzās ar rezultātu 36:22.

Rezultatīvākie dobelnieku sastāvā šajā mačā bija Antons Šuleiko un Andis Ērmanis, kuri spēli noslēdza ar 6 vārtu guvumiem. 5 vārti Emīlam Kurzemniekam, bet pa 4 guva Nils Miķelsons, Aleksandrs Krastiņš un Viktors Tarasenko.

Pēc šīs spēles ZRHK Tenax Dobele handbolisti ierindojas SynotTip handbola virslīgā 2. vietā ar iegūtiem 6 punktiem 3 spēlēs, nezaudējot nevienu spēli. Lai gan čempionāta kopvērtējuma 1. vietā esošie Celtnieks Rīga handbolisti ir ieguvuši 8 punktus, tomēr viņi ir aizvadījuši par vienu spēli vairāk.

Nākamo spēli Tenax Dobele handbolisti aizvadīs 20. oktobrī izbraukumā, kur tiksies ar Jūrmalas Sports handbolistiem, kas šobrīd ieņem 4 .vietu kopvērtējumā. Šo spēles tiešraidi būs iespējams vērot SynotTip virslīgas Youtube kanāla, vai arī ZRHK Tenax Dobele mājas lapā.