16.04.2018 08:07

Tenax Dobele finālu sāk ar uzvaru

"/>

Sestdien, 04. aprīlī, Dobeles Sporta hallē pirmo finālspēli aizvadīja Tenax Dobele vīriešu handbola komanda, tiekoties ar saviem sīvākajiem konkurentiem un esošajiem Latvijas čempioniem Celtnieks Rīga komandu. Atceroties pagājušās sezonas scenāriju, abas komandas bija nopietni gatavojušās šai spēlei. Spēles sākumā vadībā izvirzījās rīdzinieki 1:0, tad- 3:2. Tikai piektajā minūtē vadību savās rokās pārņēma dobelnieki pēc Austra Tuminska gūtajiem vārtiem (4:3). Spēles 15. minūtē, pateicoties labai spēlei aizsardzībā un uzbrukumā, tenaxieši palielināja rezultātu 11:6. Tomēr rīdzinieki ir komanda, kura cīnās līdz galam un jau 23. minūtē panāca 12:13. Puslaika beigas labāk aizvadīja dobelnieki, noslēdzot to ar skaisti izpildītu 9 metru brīvmetienu, ko realizēja Austris Tuminskis,- 19:15 tenaxiešu labā. Arī otrā puslaikā sakumā ar +4 vārtu pārsvaru vadībā turējās dobelnieki. 42. minūtē rīdzinieki vēl pietuvojās 25:27. Tad atkal tenaxieši, ar vairākiem Anda Ērmaņa teicami gūtajiem vārtiem, spēli nosvēra savā labā un 54. minūtē jau bija stabilā vadībā ar 35:29. Pēdējās spēles minūtes nekas daudz vairs nemainījās un tenaxieši spēli uzvarēja ar 37:33(19:15), panākot finālsērijā 1:0. (finālsērija notiek līdz vienas komandas 3 uzvarām). Vārti: Austris Tuminskis- 12(1), Andis Ērmanis- 10, Nils Kreicbergs- 5, Elvijs Lazda, Kristaps Krivmanis, Egils Politers- 2, Ņikita Pančenko, Nils-Aivis Miķelsons, Oskars Arājs, Emīls Kurzemnieks- 1. Vēl spēlēja Ingus- Kristians Jonuška, Renāts Hovratovičs, Aleksandrs Krastiņš, Antons Šuleiko. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Nākošā spēle Celtnieks Rīga- Tenax Dobele notiks izbraukumā Rīgā, RTDP zālē, 22.04.2018.(svētdien) plkst. 16:00. Uz šo spēli līdzjutējiem ir sarūpēts autobuss, kurš izbrauks no Dobeles Sporta halles plkst. 14:00.