22.01.2018 10:15

Tenax Dobele Baltijas Handbola līgā

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

20. un 21. janvārī Tenax Dobele handbola komanda aizvadīja divas Baltijas līgas spēles Lietuvā. Sestdien dobelnieki Viļņā spēlēja ar WHC Sviesa komandu, kuru mājas spēlē Dobelē bija uzvarējuši ar 32:25(14:14). Spēles sākums dobelniekiem bija ļoti slikts. Daudz kļūdu un nerealizētas vārtu gūšanas iespējas, ko izmantoja mājinieki, pārņēmot spēles vadību. Arī vārtsargiem nebija veiksmīgākā diena un lietuvieši guva vārtus no dažādām pozīcijām. Puslaiks- 14:10 par labu mājiniekiem. Arī otrajā puslaikā tenaxieši nespēja atrast savu spēli un 45. minūtē jau zaudēja ar 15:25. Tikai pēdējās 15 minūtēs dobelnieki uzsāka pakaļdzīšanos. Pēdējās spēles  minūtēs dobelnieki neiemeta vairākus vārtus, kas atļāva mājiniekiem noturēt pārsvaru un uzvarēt 30:27(14:10). Kā vienīgo attaisnojumu sliktajai spēlei var minēt to ka, komanda nebija mēnesi trenējusies kopā. Vairāki spēlētāji bija Latvijas izlases sastāvā un spēlēja PČ atlases spēlēs. Arī vairāki ārstēja savas mikrotraumas un komanda kopā aizvadīja tikai vienu treniņu. Treneris Sandris Veršakovs šajā laikā bija treneru kursos Horvātījā. Vārti: Oskars Arājs- 9(3), Egils Politers- 5, Andis Ērmanis, Austris Tuminskis- 4, Aleksandrs Krastiņš- 2, Emīls Kurzemnieks- 1. Svētdien dobelniekus uzņēma Lietuvas čempioni Klaipēdas Dragunas komanda. Pirmajā spēlē, kura notika Spuņciema zālē, lietuvieši pārliecinoši uzvarēja ar 30:19(14:10). Arī Baltijas līgas tabulā tenaxieši ar vienādiem punktiem dragūniešiem atrodās līdzās. Lietuvieši ieņēma otro vietu pēc  labākas vārtu attiecības. Šajā spēlē, jau sākumā, dobelnieki izvirzījās vadībā ar 3:0. Spēles 10. minūtē  mājinieki panāca 4:4. Tad stabili vadību pārņēma dobelnieki un puslaiku pabeidza ar 16:10 savā labā.  Pirmajā puslaikā trauma lika pārtraukt spēli Austrim Tuminskim. Spēles otrajā puslaikā dobelnieki turpināja kāpināt rezultātu un 42. minūtē panāca 25:15. Labi aizvadot spēli vārtsargam Ivaram Lācim (guva arī 2 vārtus), dobelnieki nedeva nekādas cerības mājiniekiem, 54. minūtē sasniedzot lielāko pārsvaru 32:20. Spēles pēdējās minūtēs lietuvieši dažus vārtus atguva, bet šoreiz nespēja  izbēgt no zaudējuma 24:34(10:16). Vārti: Nils Kreicbergs, Egils Politers- 7, Emīls Kurzemnieks- 4,  Ņikita Pančenko- 3, Elvijs Lazda, Ingus-Kristiāns Jonuška, Nils Miķelsons, Antons Šuleiko, Andis Ērmanis, Ivars Lācis- 2, Oskars Arājs- 1(1). Baltijas līgas B grupas rezultāti: 1- Riihimaen  Cocks( FIN)- 12 punkti (6 spēles), 2- ZRHK Tenax Dobele(LAT)- 8 punkti (7 spēles), 3- Dragunas Klaipeda (LT)- 8 punkti (7 spēles), 4- WHC Sviesa (LT)- 7 punkti (7 spēles), 5- HC Viljandi (EST)  -3 punkti (7 spēles), 6- HC Kehra Horizon Pulp&Paper (EST) -2 punkti (6 spēles). A grupā: 1- ZTR Zaporozje (UKR)- 12 punkti (7 spēles), 2- Polva/Serviti (EST)- 11 punkti (6 spēles), 3- SKA Minsk (BLR)- 11 punkti (7 spēles), 4- HC Tallin(EST)- 2 punkti (6 spēles), 5- Celtnieks Rīga (LAT)- 2 punkti (7 spēles), 6- Granitas/Karys Kaunas (LT)- 2 punkti (7 spēles). Lai turpinātu cīņas Baltijas līgā ir jāiekļūst savas grupas labāko četriniekā. Nākošās Baltijas līgas spēles Tenax Dobele spēlēs mājās-  03.02.2018., plkst. 17:00 ar HC Kehra Horizon Pulp&Paper (EST), 04.02.2018. plkst. 13:00 ar  Riihimaen Cocks (FIN).

Atsākas arī Latvijas čempionāta Synottip virslīgas spēles, kur 27.01.2018. plkst. 17:00 Dobeles Sporta hallē Tenax Dobele tiksies ar HK Ogre/Miandum komandu. Lai stiprinātu komandas sparu un garu, laipni aicināti visi līdzjutēji atbalstīt komandu arī turpmākajās spēlēs.