03.02.2020 07:57

“Tenax Dobele” arī otrajā spēlē pret “ZTR Zaporozhye” piedzīvo zaudējumu

"/>

Svētdien, 2. februārī, Baltijas handbola līgas (BHL) turnīrā spēli aizvadīja “Tenax Dobele”, kas BHL A grupā  savā laukumā ar 25:30 zaudēja spēcīgajai Ukrainas komandai “ZTR Zaporozhye”.

2. novembrī Dobeles sporta centrā līdzīgā spēlē Latvijas čempione atzina Ukrainas komandas pārākumu ar 28:31. Otrajā tikšanās reizē sākumdaļā Dobele demonstrēja lielisku spēli aizsardzībā, ļaujot pirmajās desmit minūtēs pretiniekiem gūt tikai vienus vārtus, tiesa, arī paši mājinieki iemeta viens divus – 2:1.

Arī nākamajās desmit minūtēs “Tenax” labi spēlēja aizsardzībā, taču pašu neizmantotās iespējas neļāva tikt tālāk par divu vārtu pārsvaru – 6:4. Līdz puslaika beigām ukraiņi jau spēja pārņemt vadību (10:11). Otrajā puslaikā “ZTR Zaporozhye” pārsvars jau bija izteiktāks, kā rezultātā saspringtas galotnes šajā mačā nebija, un ukraiņi mūsējiem sagādāja zaudējumu ar 25:30.

Rezultatīvākais Dobeles komandas sastāvā ar astoņiem vārtiem bija Māris Veršakovs, bet septiņus pievienoja Oskars Arājs. Neviens cits handbolists neguva vairāk par diviem vārtiem. Pretinieku rindās ar deviņiem vārtiem izcēlās Oleksandrs Tilte. Ar 3-1-4 bilanci “Tenax” atrodas ceturtajā vietā, kas ir pēdējā, kas no A grupas iekļūs “play-off”. Pirmajā posmā atlikušas vēl divas spēles.