25.10.2023 20:57

Tenax Dobele ar 50:18 sagrauj “HK S&A” komandu

Šovakar Betsafe vīriešu virslīgā kārtējo panākumu izcīnīja Latvijas čempione “ZRHK Tenax Dobele”, kura savā laukumā ar 50:18 sagrāva “HK S&A” vienību.

Spēles ievadā “HK S&A” dobelniekiem sagādāja sīvu pretestību, 9. minūtē atstājot mājiniekus iedzinējos ar -2 (7:5). Vien 14. minūtē “Tenax Dobele” handbolisti spēja rezultātu izlīdzināt (8:8), bet nākamajā metienā atgūt vadības grožus savā pusē (9:8).

Pēcāk dobelnieki, pateicos vairāku ātro pretuzbrukumu un pretinieku zaudēto bumbu dēļ, aizvien pārliecinošāk nostabilizējās vadībā. “Tenax Dobele” pirmo puslaiku noslēdza ar 23:9, bet spēli uzvarēja jau ar rezultātu 50:18.

Ar 14 vārtu guvumu 16 metienos komandas uzvaru kaldināja dobelnieks Kristers Plūme. 10 no 14 metieniem realizēja šīs spēles Betsafe labākais spēlētājs Kristers Suharevs, deviņus vārtus 12 metienos guva Rūdolfs Elferts, sešus deviņos metienos komandas kapteinis Oskars Arājs, bet ar izcilu precizitāti četras reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Nils Kreicbergs.

ZRHK Tenax Dobele – HK S&A 50:18 (23:9)

ZRHK Tenax Dobele – Kristers Plūme 14/16, Kristers Suharevs 10/14, Rūdolfs Elferts 9/12, Oskars Arājs 6/9, Nils Kreicbergs 4/4

HK S&A – Mārtiņš Gailītis 5/11, Ernests Aņisimovs 3/5, Vladimirs Kurmēns 2/2, Roberts Ozoliņš 2/5, Edgars Iljinihs 2/7

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā