03.12.2013 00:52

„TENAX” dalību Rīgas čempionātā sāk ar uzvaru pār „Inčukalns-RVR”

"/>

Šovakar, pārliecinoši uzvarot „Inčukalns-RVR” komandu ar rezultātu 45:27 (18:14), Dobeles „TENAX” uzsāka jauno 2010./2011. gada sezonu un dalību Rīgas atklātajā čempionā

Mača sākumā abas komandas demonstrēja līdzīgu spēli, neļaujot pretiniekiem gūt vairāk kā divu trīs punktu pārsvaru. Sasteigtas uzbrukuma situācijas mijās ar veiksmīgu saspēli abu komandu izpildījumā, līdz ar ko ne „Inčukalns-RVR”, ne „TENAX” nespēja pārņemt spēles vadību savās rokās.
Pirmo nopietno atrāvienu „TENAX” handbolisti veica spēles 23. minūtē, sasniedzot četru vārtu pārsvaru – 14:10, pēc kā Inčukalna komanda pieprasīja pirmo pārtraukumu spēlē. Tas nespēja lauzt spēles gaitu, un dobelnieki turpināja atrauties.
Četras minūtes pirms puslaika beigām „TENAX” vārtsargs Ivars Lācis saņēma divu minūšu noraidījumu, un viņa vietā stājās Artūrs Kuģis. Vārtsarga nomaiņa Dobeles handbolistiem netraucēja palielināt pārsvaru līdz sešiem punktiem – 17:11, kas bija lielākais atrāviens spēles pirmajā puslaikā.
Pēc vairākām kļūdām uzbrukumā, „TENAX” komandas treneris Ivars Zariņš pieprasīja minūtes pārtraukumu. Atgriežoties spēlē, dobelniekiem izdevās saglabāt pārsvaru pār „Inčukalns-RVR” handbolistiem, pirmo puslaiku noslēdzot ar rezultātu 18:14.
Otrā puslaika sākumā Inčukalna handbolisti centās samazināt „TENAX” pārsvaru, taču bieži kļūdījās gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Izmantojot šīs pretinieku neveiksmes, Dobeles komanda arvien vairāk atrāvās, spēles 43. minūtē sasniedzot 10 punktu pārsvaru – 30:20.
„Inčukalns-RVR” komanda vairs nespēja samazināt mājinieku iekrāto pārsvaru, kas otrā puslaika vidū sasniedza pat 14 punktus – 35:21. Arī atlikušajās minūtēs viesiem tā arī neizdevās lauzt spēles gaitu, līdz ar ko Dobeles handbolisti svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 45:27.
Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 11 gūtajiem vārtiem bija Gints Apals, savukārt pretinieku komandā tikpat vārtus guva Artūrs Lazdiņš.
Dobeles komandas sastāvā traumu un slimības dēļ trešdien nespēlēja Jānis Lībergs, Gints Grandbergs, Kaspars Straume, Artūrs Meluškāns un Mārtiņš Lībergs .
„TENAX”: Apals 11, Kalniņš 10, Bilkštis 4, Bisenieks 4, Krastiņš 4, Auziņš 4, Pintāns 3, Štelfs 2, Davidsons 2, Alps 1.
„Inčukalns-RVR”: Lazdiņš 11, Reniņš 5, Trojanovskis 3, Strautnieks 3, Gāršnieks 3, Daukša 1, Suta 1.