13.12.2017 08:28

Tenax bez zaudējumiem Synottip virslīgā

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

06. decembrī ar spēli pret SC Ogre/Miandum komandu noslēdzās Latvijas Synottip virslīgas otrais aplis. Šo posmu Tenax Dobele komanda pabeidza, gūstot uzvaras visās 14 spēlēs. Arī pēdējā spēlē pret Ogres komandu pārliecinoša uzvara 38:23(22:9). Vārti: Austris Tuminskis- 7(2), Oskars Arājs, Egils Politers- 6, Ņikita Pančenko, Nils Miķelsons, Emīls Kurzemnieks- 4, Aleksandrs Krastiņš, Nils Kreicbergs- 2, Elvijs Lazda, Andis Ērmanis, Artis Križjus- 1. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

09.12. 2017. Tenax Dobele komanda devās izbraukuma spēlēs Baltijas līgā uz Somiju un Igauniju. Pirmā spēle 09. decembrī, bija Somijā pret Baltijas līgas čempioniem Riihimaen Cocks komandu, kura arī Eiropas kausos labi startē un ir iekļuvusi jau trešajā kārtā. Dobelnieki pēc pavadītā 14 stundu ilgā ceļa nespēja izrādīt pretestību Somijas komandai un pārliecinoši zaudēja ar 19:37(7:16). Vārti: Austris Tuminskis- 5(1), Emīls Kurzemnieks, Nils Kreicbergs- 3, Intars Jomants, Egils Politers- 2, Elvijs Lazda, Ņikita Pančenko, Andis Ērmanis, Aleksandrs Krastiņš- 1. Vēl spēlēja Nils Miķelsons, Artis Križjus, Oskars Arājs. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

10.12.2017., spēle ar Igaunijas otro komandu HC Kehra Horizon/Pulp&Paper, kura Baltijas līgā  grupā bija izcīnījusi tikai vienu uzvaru pret HC Viljandi. 32:21(16:10), kuru arī dobelnieki uzvarēja mājas spēlē 36:18(18:9). Tomēr katra spēle Baltijas līgā atšķiras un nekad nevar salīdzināt spēles ar iepriekšējiem rezultātiem. Tenaxiešiem arī šī spēle bija ļoti svarīga, lai turpinātu cīņu par grupas četrinieku, kuri iekļūs Baltijas līgas ceturtdaļfinālā. Spēles sākums labāk padevās dobelniekiem un 10. minūtē bija vadībā ar 10:4. Tomēr igauņi nepadevās  un puslaiku pabeidza tikai ar 1 vārtu deficītu 15:16. Otrajā puslaikā tenaxieši atkal veica izrāvienu un 35. minūtē panāca 22:19. Turpinājumā dobelnieki spēja šo pārsvaru saglabāt un izcīnīja svarīgu uzvaru ar 34:29(16:15). Šajā spēlē Austris Tuminskis igauņiem sameta 14 vārtus un Baltijas līgā izvirzījās līderos ar 46 gūtajiem vārtiem, aiz sevis atstājot Artūru Lazdiņu (Celtnieks Rīga- LAT.)- 44. vārti un Niko Ronnbergu (Riihimaen Cocks- FIN.)- 43 vārti. Vārti: Austris Tuminskis- 14(3), Egils Politers- 5, Oskars Arājs- 4, Nils Kreicbergs- 3, Elvijs Lazda, Nils Miķelsons, Emīls Kurzemnieks- 2, Ņikita Pančenko, Andis Ērmanis- 1. Spēlēja arī Intars Jomants, Aleksandrs Krastiņš, Artis Križjus. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Nākošās Baltijas līgas spēlēs Tenax Dobele dosies izbraukumā uz Lietuvu, kur 2018. gada 20. un 21. janvārī, pretiniekos būs HC Šviesa Viļņa un Dragunas Klaipeda komandas.

Trešdien 13. decembrī plkst. 19:30, Dobeles Sporta hallē, LHF Prezidenta Kausa izcīņas pusfināla spēlē tiksies Tenax Dobele- Celtnieks Rīga. Šīs spēles uzvarētājs spēlēs finālā, 16. decembrī plkst. 19:45, Rīgā, RTDP zālē, ar uzvarētāju pārī SC Ogre/Miandum- SK Latgols.

Gaidām savus atbalstītājus, fanus un sporta draugus.