23.09.2015 13:48

Tenax Baltijas līgā uzņems Baltkrievijas komandas

"/>

18.08.2015.g., Tenax (Dobele) vīriešu handbola komanda sāka sezonu Latvijas čempionātā, pirmajā spēlē Dobeles Sporta hallē, tiekoties ar MSĢ/LAT-98 komandu. Dobelnieki šogad jau ceturto reizi pēc kārtas kļuva par Rīgas čempioniem, uzvarot Celtnieks Rīga ar 27:17. Murjānieši palika ceturtajā vietā, zaudējot Jūrmalas Sports komandai.

Pirmajā čempionāta spēlē dobelnieku rindās pēc lielāka pārtraukuma atkal redzējām Oskaru Arāju, Ansi Bilkšti un Gintu Grandbergu. Tomēr citu apstākļu dēļ nespēlēja Elvijs Lazda, Andis Ērmanis, Kristaps Krivmanis, Ēriks Blūms un Edgars Štelfs.  Arī jaunie tenaxieši- Emīls Kurzemnieks, Kristers Ozols, Jānis Zvejnieks un Uldis Jansons, šajā spēlē aizstāvēja jauniešu izlases krāsas. Jau spēles sākumā, ar Aleksandra Krastiņa un Egila Politera gūtajiem vārtiem, vadībā izvirzījās dobelnieki ar 5:1. Arī puslaikā, stabili vadību savās rokās turēja mājinieki, puslaiks 20:10. Otrajā puslaikā spēle ritēja ar stabilu dobelnieku pārākumu. Gala rezultātā Latvijas čempionātā pirmā uzvara 39:19(20:10). Vārti: Egils Politers- 10, Toms Lielais, Renāts Hovratovičs- 5, Aleksandrs Krastiņš- 8(3), Oskars Arājs- 4, Ansis Bilkštis- 3, Kaspars Straume, Nils Kreicbergs- 2, Gints Grandbergs. Vārtsargs- Ivars Lācis. Jaunatnes izlases rindās rezultatīvākais Emīls Kurzemnieks- 8 vārti.

Jau šo sestdien un svētdien, 26.un 27.septembrī, Dobeles Sporta hallē, Baltijas līgas spēlēs Tenax (Dobele) uzņems Baltkrievijas komandas HC Meshkov Brest 2 (BLR) un HC Vitjaz (BLR). Lai dobelnieki cīnītos par augstākām vietām Baltijas līgā ir svarīgi gūt uzvaras mājas spēlēs.

Spēles: 26.09. 2015. plkst. 17:00 Tenax (Dobele)- HC Meshkov Brest 2 (BLR)

27.09.2015. plkst. 14:00 Tenax (Dobele)- HC Vitjaz (BLR)