22.12.2019 09:39

Tenax attīstibas komanda “Dobele/Tērvete” spraigā cīņā uzvar “Salaspils” handbolistus

"/>

Svētdien, 22. decembrī, ZTHK “Tenax Dobele” attīstības komanda “Dobele/Tērvete”, kas startē Latvijas handbola čempionāta 1. līgā, aizvadīja šī gada pēdējo spēli, dodoties izbraukumā uz Salaspili, lai stātos pretīm vietējai komandai. Šajā spēlē pārāki bija viesi “Dobele/Tērvete” un ar rezultātu 35:33 (21:19) pieveica mājiniekus.

Jau pirmajā spēles minūtēs bija redzams, ka šī spēle būs ļoti līdzīga un līdz pat puslaika 20. minūtē rezultāts uz tablo bija ar viena vārta starpību. Tomēr puslaika beigas labāk nospēlēja “Dobele/Tērvete” handbolisti, tādējādi noslēdzot šo puslaiku ar trīs vārtu pārākumu – 21:19.

Otrā puslaika sākumā veiksmīgāks starts izdevās mājiniekiem – Salaspils handbolistiem un drīz vien jau rezultāts tika izlīdzināts, tomēr viesiem atkal izdevās nedaudz atgūties un tādējādi “Dobele/Tērvete” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 35:33.

Šobrīd Dobele/Tērvete handbolisti atrodas Latvijas handbola čempionāta 1. līgas turnīra tabulā 3. vietā ar kopumā iegūt 10 punktiem kopvērtējuma tabulā.

Rezultatīvakais spēlētājs “Dobele/Tērvete” rindās bija Ainārs Gavars, kur kopumā guva 8 vārtus, viņam sekoja Kristiāns Pavļenko ar 7 vārtu guvumiem, Ričards Mucinieks un Dāvis Ramlavs iemeta pa 4 vārtiem, Oskars Bisenieks un Rūdis Šķupelis precīzi bija 3 reizes, bet pa 2 vārtiem guva Kristāns Gidrevics, Andris Vidovskis un Kristiāns Kelerts.