02.12.2019 14:29

Tenax attīstības komanda “Dobele/Tērvete” mājas spēlē uzvar “Latgols juniori”

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Svētdien, Dobeles sporta centrā norisinājās Latvijas handbola 1. līgas čempionāta spēle, kur “Dobele/Tērvete” uzņēma Ludzas “Latgols juniori” handbolistus. Šajā mačā ar rezultātu 33:29 (19:15) uzvarēja mājinieki.

Mača ievadā laukumā risinājās diezgan līdzīga spēle, un ludzānieši uz brīdi pat ieguva trīs vārtu handikapu (11:8). Visa puslaika gaitā skrieties ar Dobeles komandu ludzēnieši gan nespēja, tieši nogriežņa noslēdzošo daļu mājinieki nospēlēja īpaši spēcīgi, kas pēc 30 minūtēm deva visai komfortablu piecu vārtu pārsvaru – 19:14.

Otrā puslaika sākumdaļā “Dobele/Tērvete” veiksmīgi darbojās gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, kas vadību ļāva nostiprināt vēl vairāk – 26:18. Mača noslēdzošajā daļā “Latgols juniori” spēja tikt nedaudz tuvāk, taču ne atgriezt intrigu cīņā par uzvaru, un “Dobele/Tērvete” izcīnīja panākumu ar 33:29. Ričards Mucinieks uzvarētājiem izcēlās ar septiņiem vārtiem, pa pieciem vārtiem Oskaram Biseniekam un Rūdim Šķupelim. “Latgols juniori” sastāvā ar deviņiem vārtiem atzīmējās Edvīns Matvejenko.

1. līgas turnīra tabulā pirmajā pozīcijā ar 11 punktiem septiņos mačos ir “Jūrmalas sports-2”, desmit punktus iekrājusi “Ogre/ONSC”, bet “Dobele/Tērvete” noslēdz labāko trijnieku ar astoņiem punktiem septiņās spēlēs.