29.09.2014 10:06

Tenax atkal uzvar vicečempionus

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

27.09.2014.g., Dobeles Sporta hallē Tenax komanda Latvijas čempionāta spēlē, uzņēma pagājušās sezonas vicečempionus HK Ogre/MIANDUM komandu. Spēles 6. minūtē vēl rezultāts bija 4:3 mājinieku labā. Tad dobelnieki panāca 8:3, kad Egils Politers guva vairākus vārtus no līnijas. Ogrēnieši, ar savu līderu spēli, vēl pietuvojās līdz divu vārtu starpībai. Tālāk jau spēli diktēja dobelnieki, kas uzvarēja pirmo puslaiku ar 18:13. Otrā puslaika sākumā, dobelnieki ieguva sev septiņu vārtu vairākumu (22:15). Tad ļoti nepatīkami laukuma vidū saskrējās dobelnieks Ansis Bilkštis ar ogrēnieti Arti Kurmēnu, kuram centās atņemt bumbu. Ogres spēlētājs guva galvas traumu, bet dobelnieks tika pie diskvalifikācijas.  Aizvadot spēles pēdejās 20 minūtes nervozā gaisotnē, Tenax svinēja kārtējo uzvaru ar 34:24(18:13)
Vārti: Politers- 9, Arājs- 7, Kreicbergs- 5, Blūms- 4, Straume- 3, Juzups, Ērmanis- 2, Lazda- 1, Krastiņš-  1(1)
Nākošo spēli  05.10.2014., Tenax aizvadīs izbraukumā Ludzā pret HK Latgols komandu. Dobelē atkal komandu redzēsim 11.10.2014. plkst. 17.00, kad pretinieks būs Celtnieks/LSPA (Rīga) komanda.