12.03.2015 09:50

Tenax ar divām uzvarām pabeidz regulārās spēles Latvijas čempionātā.

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Pēdējās divās spēlēs, regulārajā Latvijas čempionātā, dobelnieki sagrāva ASK/LU (Rīga) komandu, kura šobrīd ieņem septīto pozīciju. Pirmajā spēlē, Dobelē, 08. martā, rīdzinieki spēja noturēties tikai pirmo puslaiku, zaudējot ar rezultātu 13:17. Otrajā puslaikā dobelnieki neatstāja nekādas cerības, sagraujot viesu komandu ar 45:23(17:13).

Vārtus guva: Andis Ērmanis- 9, Emīls Kurzemnieks- 7, Ēriks Blūms- 6, Oskars Arājs- 6, Toms Lielais- 4, Gints Grandbergs, Kristaps Krivmanis, Edgars Štelfs- 3, Ansis Bilkštis, Aleksandrs Krastiņš – 2. Vārtus sargāja: Ivars Lacis un Uldis Jansons.

Arī otrajā spēlē, kas notika 11. martā, Rīgā ASK zālē, dobelnieki jau pirmajās minūtēs pārņēma vadību ar 7:2. Izmantojot vairākas dobelnieku paviršības un kļūdas, rīdzinieki 20. minūtē spēja pietuvoties līdz 10:12. Puslaika atlikušajās 10 minūtēs, dobelnieki sagrāva mājiniekus, gūstot 12 vārtus un uzvarēja puslaiku ar 24:13. Arī otrajā puslaikā mājinieki nespēja apturēt dobelniekus, kuri guva kārtējo graujošo uzvaru 49:28(24:13). Vēl var piebilst, ka šajā spēlē dobelniekiem traumu dēļ nevarēja palīdzēt Nils Kreicbergs, Kaspars Straume, Ēriks Blūms, Renārs Kozlovskis un Edgars Štelfs.

Vārti: Ansis Bilkštis- 9, Elvijs Lazda, Oskars Arājs- 7, Andis Ērmanis- 6, Toms Lielais- 5, Emīls Kurzemnieks, Kristaps Krivmanis- 4, Arvis Juzups- 3, Gints Grandbergs, Aleksandrs Krastiņš- 2. Vārtos- Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Noslēdzot regulārā čempionāta spēles, izspēlējot 21 spēli, dobelnieki ir guvuši visas uzvaras. Septiņas spēles uzvarētas ar vairāk kā 20 vārtu pārsvaru, sešas spēles uzvarētas ar mazāk kā 10 vārtu pārsvaru. Apkopojot Latvijas čempionāta rezultātus, Tenax komanda ir ieguvusi 42 punktus un +327 vārtus. Otrajā vietā esošais Celtnieks/LSPA komanda- 33 punkti , +93. Šī bija jau 46. nezaudētā spēle TENAX komandai pēc kārtas.

Tagad Latvijas čempionātā sāksies 1/4 fināli, līdz divām uzvarām. Tenax, kā regulārā čempionāta līderis, sāks spēles 1/2 finālā, kas sāksies aprīļa sākumā un pretiniekos būs HK Vaiņode un HK Ogre/Miandum pāra uzvarētājs.