06.12.2013 07:06

“TENAX” AIZVADA SPĒLES BALTIJAS LĪGĀ

"/>

Dobeles ,,TENAX,, komandai Latvijas valsts svētkos nebija laika svinībām , jo nācās veikt garu ceļu uz Somiju un Igauniju, lai Baltijas līgas spēlēs, cīnītos ar abām šis valsts spēcīgākajām komandām.

Pirmā spēle, pēc tāla ceļa, bija Somijā, Riihimaki pilsētā ar Riihimaen Cocks komandu. Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā spēlē,un beidzās 15:15. Arī otrais puslaiks līdzīgā spēlē bija līdz 40. minutei, kad somi pamainot sastāvu spēja uzturēt tempu, un izmantojot dobelnieku nogurumu un īso spēlētāju rezerves soliņu, nosvēra uzvaru savā labā 38:28(15:15) Japiebilst, ka dobelnieki , lai ietaupītu līdzekļus un traumu dēļ, aizbrauca tikai 12 spēlētāju sastāvā. Tad vēl jau 25. minūtē ,,sarkano,, kartiņu saņēma Renārs Kozlovskis, bet 44.minūtē , arī mūsu aizsardzības balsts Edgars Štelfs. Vārti: Oskars Arājs- 7, Aleksandrs Krastiņš-5, Arvis Juzups- 5, Nils Kreicbergs-5, Egils Politers -3, Gints Grandbergs-2, Kristaps Pintans-1.

18.11. otro spēli dobelnieki aivadīja Igaunijā , ar HC Kehra/Daisy komandu. Arī šī spēle aizritēja līdzīgi visu pirmo puslaiku, bet spēki dobelniekiem pietrūka otrajā, kad igauņi panāca spēles lūzumu un nosvēra uzvaru savā labā 32:25(13:12)

Vārti: Osakars Arājs-5, Nils Kreicbergs-5, Egils Politers- 5, Arvis Juzups-3, Aleksandrs Krastiņš-3, Gints Grandbergs-2, Renārs Kozlovskis-1Kristaps Krivmanis-1.

Tagad Tenax turpinās cīņas Latvijas čempionātā, kad jau 21.11.-( trešdien ) plkst. 19.30, Dobeles Sporta hallē uzņems Rīgas RTU komandu, kura šobrīd ar labiem rezultātiem cīnās Latvijasčempionātā. Bet 24.11(sestdien)- plkst. 17.00 , pretinieki būs Latvijas vicečempioni LSPA/ NB-SAN komanda.