16.02.2020 06:18

SynotTip handbola virslīgā uzvaru pār Celtnieks Rīga izcīna Dobeles handbolisti

"/>

Vakar, 15. februārī SynotTip handbola Virslīgas turnīrā notika divas pirmā četrinieka spēles un vienā no spēlēm pie uzvaras tika”Tenax Dobele”, kas pārspēja “Celtnieks Rīga” komandu.

“Tenax Dobele” sezonas pirmajā daļā Rīgas komandu apspēlēja abās tikšanās reizēs, savukārt rīdziniekiem bija izdevies triumfēt tradicionālajā pirmssezonas turnīrā Rīgas čempionātā. Dobeles komanda ļoti pārliecinoši iesāka spēli, darbojās labāk gan aizsardzībā, gan uzbrukumā un pirmajā puslaika daļā ieguva komfortablu astoņu vārtu pārsvaru – 15:7.

Atlikušajā puslaika daļā laukumā bija vērojama līdzīga spēle, taču Dobele vienalga spēja saglabāt itin drošu handikapu – 20:14. Tuvāk par pieciem vārtiem šajā spēlē “Celtnieks Rīga” nevienā brīdī netika. Mājinieki meistarīgi kontrolēja notikumus laukumā un galarezultātā izcīnīja panākumu ar 33:24.

Dobeles komandas sastāvā rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Māris Veršakovs, piecus guva Oskars Arājs, bet pa četriem pievienoja Nils Miķelsons, Ņikita Pančenko un Andis Ērmanis. Rīdzinieku rindās labākais ar deviņiem vārtiem bija Aleksejs Haisa, savukārt četras reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Artis Kurmēns.

Spēles puslaika pārtraukumā arī norisinājās veiklības konkurss, kurā uzvarētājs tika pie garda kliņģera no Bēnes maizes ceptuves.

Nākošās divas spēles dobelnieki aizvadīs izbraukumā, kur 23. februārī pulksten 13:00 pēc Latvijas laika tiksies ar Minskas SKA vienību, bet jau 27. februārī 19:30 te pat Latvijā aizvadīs izbraukuma spēli pret “HK Ogre” komandu!