03.12.2013 01:00

Šodien cīņa par Rīgas atklātā čempionāta zeltu

"/>

Šodien, plkst. 17:20, ASK zālē Rīgā spēlē par zeltu Rīgas atklātajā čempionātā tiksies Dobeles „TENAX” un „LSPA” handbolisti, kam šis būs pirmais savstarpējais mačs 2010./2011. gada sezonā.

Dobelniekiem šodien palīdzēt nevarēs Artūrs Meluškāns un Kaspars Straume, savukārt Igaunijā roku savainojušā Kaspara Bilkšta spēlēšana finālmačā vēl ir uz jautājuma zīmes. Piektdien treniņā nelielas traumas guva arī Edgars Štelfs un Kristaps Pintāns, taču viņi spēlē piedalīsies.
Rīgas atklātā čempionāta turnīrā Dobeles handbolisti izcīnīja uzvaru B grupas kopvērtējumā, pārspējot „Jūrmalas Sports”, „Inčukalns-RVR” un „Jūrmalas Sports-2” komandas, savukārt „LSPA”, pateicoties uzvarām pār „RTU”, HK „Ogre” un „Stopoņu NHK”, ierindojās 1. vietā A grupā.
Trešo vietu Rīgas atklātajā čempionātā izcīnīja „Jūrmalas sports” komanda, kas ar 27:16 (11:10) pieveica „RTU” handbolistus.