06.04.2017 06:16

Sākas Latvijas čempionāta pusfināla spēles

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Dobelnieku 1. līgas komanda Dobele/Tērvete 02. aprīlī sīvā cīņā,  ceturtdaļfināla spēlē uzvarēja Rīgas ASK/LSPA -2 komandu un iekļuva 1.līgas pusfinālā.

Spēle bija ļoti līdzīga, bet pirmo puslaiku uzvarēja viesi no Rīgas (10:9). Otrā puslaika sākumā dobelnieki ieguva 3 vārtu pārsvaru un spēja to noturēt līdz spēles beigām, uzvarot spēlē ar 25:23 (9:10).

Vārti: Ņikita Pančenko- 7, Renārs Kozlovskis- 6, Kristers -Rihards Ozols, Gustavs Podnieks- 3, Mārcis Mežulis, Renāts Hovratovičs- 2, Intars Jomants, Ričards Mucinieks- 1. Vēl spēlēja Kristaps Pintāns, Kims Berezovojs, Kristiāns Pavļenko, Edgars Štelfs. Vārtos: Uldis Jansons un Emīls Granauskis. Pusfināla spēle 1. līgā jau šo sestdien, Ulbrokā, 08. aprīlī, plkst:12:00, ar SK Ulbroka komandu.

Virslīgas komanda Tenax Dobele, uzvarot regulārajā čempionātā, jau bija izcīnījusi tiesības uz pusfinālu. Pēdējās regulārā čempionāta spēlēs tenaxieši uzvarēja savus galvenos konkurentus SK Latgols ar 33:25(20:11) un Celtnieks Rīga ar 32:27(17:15), iegūstot pirmo vietu un iekļūstot pusfinālā.

Jau šo sestdien, pirmajā pusfināla spēlē , dobelnieki tiksies ar HK Ogre/Miandum komandu, kas  divu spēļu summā, uzvarot ar minimālu pārsvaru Jūrmalas Sports komandu, ieguva tiesības uz pusfinālu. Otrajā pusfināla pārī tiekas SK Latgols un Celtnieks Rīga komandas.

Pusfināli notiks līdz kādas komandas divām uzvarām.

Sestdien, 08. aprīlī, plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē pirmā pusfināla spēle starp Tenax Dobele un HK Ogre/Miandum komandām.