05.12.2013 13:41

Pirmais zaudējums virslīgā

"/>

Sestdien, 6. novembrī, pēc ilgāka pārtraukuma Dobeles „TENAX” handbolisti atsāka sezonu ar spēli Rīgā pret ASK vienību. Ar 24:29 (14:11) piekāpjoties rīdziniekiem, „TENAX” piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon.

Spēli Dobelnieki iesāka veiksmīgi, pēc diviem precīziem Mārtiņa Līberga metieniem izvirzoties vadībā ar 2:0. Lai arī ASK izdevās rezultātu izlīdzināt, drīz vien „TENAX” panāca jau četru vārtu pārsvaru – 6:2.
Spēles 20. minūtē ASK handbolisti pretinieku pārsvaru samazināja līdz vienam punktam (8:7). Neveiksmīgā epizodē vienam no „TENAX” komandas līderiem Mārtiņam Lībergam saasinājās iepriekš Latvijas izlases treniņā gūtais kājas savainojums, līdz ar ko viņam šī spēle beidzās.
Turpmāko piecu minūšu laikā Dobeles handbolistiem izdevās atgūt četru vārtu pārsvaru – 12:8, un līdz puslaika beigām „TENAX” noturēja vadību, neļaujot pretiniekiem pietuvoties vairāk par vienu vārtu guvumu – 14:11.
Otrā puslaika sākumā abas komandas demonstrēja līdzvērtīgu sniegumu, līdz ar ko Dobeles handbolistiem izdevās noturēt divu trīs punktu pārsvaru. Turpinājumā tika pieļautas vairākas kļūdas gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, un ASK spēles 43. minūtē panāca neizšķirtu – 21:21.
Noraidījumu sērija (Dobele – 2, ASK – 1) mainīja spēles gaitu, un ASK iesāka pamatīgu atrāvienu, dažu minūšu laikā panākot piecu vārtu pārsvaru – 22:27. „TENAX” neizdevās lauzt spēles gaitu, līdz ar ko tika piedzīvots pirmais zaudējums šosezon, ar 24:29 piekāpjoties ASK handbolistiem.
„TENAX”: Auziņš 9, Alps 4, Lībergs 3, Krastiņš 3, Dāvidsons 2, Grandbergs 1, Meluškāns 1, Straume 1.
ASK: Straume 10, Gremzde 9, Blūms 4, Šteinbergs 2, Bārbals 2, Lazdiņš 2.