06.12.2013 07:05

PIRMĀ BALTIJAS LĪGAS SPĒLE DOBELĒ

29.09. Rīgā, VEF zālē, TENAX aizvadīja Rīgas atklātā čempionāta spēli , tiekoties ar RTU (Rīga ) komandu. Šī komanda nav no spēcīgākajām, bet tajā spēlē jauni spēlētāji, kas var arī sagādāt pārsteigumu .

Dobelnieku rindās šajā spēlē nespēlēja vairāki vadošie spēlētāji. Ansis Bilkštis (trauma pēc spēles Minskā), Aigars Bisenieks, Renārs Kozlovskis, Aleksandrs Krastiņš, Arvis Juzups,Edgars Štelfs, Madars Razma (darbs un sīkas traumas). Pirmais puslaiks pagāja līdzīgā spēlē. Dobelnieki daudz kļūdījās uzbrukumos, nespējot realizēt vārtu gūšanas momentus, ko izmantoja RTU , aizskriedami ātrajos uzbrukumos. Puslaiks 13:12 . Otrajā puslaika sākumā jau pārliecinošu vadību pārņēma TENAX, , kad 10. minūtes RTU nespēja realizēt nevienus vārtus, pārņemot spēles vadību 19:13. Turpinot spēli, kur tiesnešiem ļoti patika dot 2. min . noraidījumus(12. gb.), dobelnieki nospēlēja puslaiku, pārliecinoši uzvarot 29:23 (13:12) Vārti: Oskars Arājs – 11(1) Egils Politers – 6, Gints Grandbergs -2,Sandis Lepers- 2, Kaspars Straume-2, Toms Īle-2, Edgars Davidsons-1, Kristaps Pintans-1, Kristaps Krivmanis-1, Gints Apals-1. Līdz ar to dobelnieki ,Rīgas Atklātajā čempionātā , ir izcīnījuši tikai uzvaras, nodrošinot vietu finālā, sestdien Rīgā , ASK Sporta zālē plkst. 16,00. cīņā par Rīgas Čempionu pretinieks atkal būs LSPA/ NB-SAN (Rīga) komanda.

07.10.- svētdien, Dobeles Sporta hallē plkst . 14.00, Baltijas līgas spēlē ,,TENAX,, tiksies ar Igaunijas POLVA/SERVITTI komandu. Šī komanda jau vairākas sezonas ir viena no spēcīgākajām Baltijas līgā( 2.vieta 2011.g.) Ir arī Igaunijas čempioni. Gaidām dobelnieku atbalstītājus un līdzjutējus.

Vēl informējam, ka ZRHK (Zemgales reģionālais handbola klubs), kura galvenā komanda ir ,,TENAX,,(Dobele), dibina un piedāvā trenēties, apgūt handbola spēli bērniem , kas dzimuši 2000. g. un vecākiem. Nodarbības vadīs TENAX(Dobele) jaunie treneri, kas mācās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Infomācija pa telefonu 29286737.