14.09.2023 07:31

Pārliecinoši iesākam sezonu ar uzvaru pret Salaspili

Latvijas čempionātā vīriešu virslīgas sezonas pirmajā spēlē tikās ZRHK “Tenax Dobele” un “Salaspils” handbolisti. Pārliecinošu panākumu izcīnīja Latvijas čempione, kura savā laukumā pārspēja pretinieku ar rezultātu 44:32.

Spēles rezultātu pirmajā minūtē atklāja Kārlis Krūmiņš, kurš ar astoņiem precīziem metieniem šovakar izcēlās kā rezultatīvākais. Otrās minūtes sākumā arī salaspilieši guva savus pirmos vārtus, bet sekundes vēlāk komandas jaunpienācējs Aleksandrs Pacikaiļiks izveda komandu vadībā (2:1).

Tomēr, kā to rādīja turpmākās spēles gaita, dobelnieki 3. minūtē panāca neizšķirtu (2:2), bet 10. minūtē jau bija izvirzījušies četru vārtu pārākumā (8:4). Arī primo puslaiku laukuma saimnieki noslēdza ar +4 (22:18), bet spēli uzvarēja ar +12 (44:32).

Asa un agresīva spēle abu komandu spēlētājiem nopelnot vairākus divu minūšu noraidījumus. Sešas reizes viens pret viens duelī ar “Salaspils” vārtsargiem devās “Tenax Dobele” handbolisti, visās reizēs metot precīzi.

ZRHK “Tenax Dobele” trenera Sandra Veršakova pēc spēles komentārs: “Spēle uzvarēta, liels rezultāts. Pietiekami daudz iemetām, bet daudz arī ielaidām. Iezīmējās lietas pie kā ir jāstrādā. Labi, ka tas parādījās pirmajā spēlē, jo tādas kļūdas nevaram atkārtot turpmākajās spēlēs. Mums vēl ir mazliet laiks, lai to sakārtotu treniņos. Devu iespēju spēlēt visiem spēlētājiem līdzīgu laiku. Ar uzbrukumu esmu apmierināts, bet aizsardzība šodien ir zem katras kritikas.”

• ZRHK Tenax Dobele – Salaspils 44:32 (22:18)

ZRHK Tenax Dobele – Kārlis Krūmiņš 8/8, Linards Usāns 5/7, Kevins Plaunovs 5/6, Māris Veršakovs 5/5, Ričards Juzups 4/4, Ņikita Pančenko 3/4

Salaspils – Eduards Malahovs 7/15, Aleksandr Patsykailik 6/8, Kaspars Luksis 3/4, Rainers Gailums 3/3, Artūrs Kļaviņš 3/8