05.12.2013 13:44

Pārliecinoša uzvara pār RTU

"/>

Svētdien, 12. decembrī, kārtējo Virslīgas maču aizvadīja Dobeles „TENAX” vienība, izcīnot pārliecinošu uzvaru pār RTU ar rezultātu 36:18 (21:6). Šī komandai ir jau septītā uzvara astoņās spēlēs, kas nodrošina pirmo vietu turnīra tabulā.

Spēles rezultātu mača sākumā atklāja viesi, taču spēles septītajā minūtē „TENAX” pārņēma vadību – 3:2. Minūti vēlāk, pēc diviem rezultatīviem Mārtiņa Līberga metieniem, Dobeles komanda atradās vadībā jau ar +3 (5:2).
Mājinieku vārtus ļoti labi sargāja Artūrs Kuģis, neļaujot RTU vienībai rezultatīvi noslēgt vairākus uzbrukumus. Spēles 12. minūtē „TENAX” pārsvars sasniedza jau +7 (10:3). Pie rezultāta 13:4, kad spēlētas bija 19 minūtes, RTU pieprasīja minūtes pārtraukumu.
Atgriežoties spēlē, RTU joprojām nespēja izlauzties cauri mājienieku aizsardzībai, kā arī pieļāva vairākas kļūdas saspēlē un raidīja neprezīcus metienus vārtu virzienā. Līdz pirmā puslaika beigām viesi guva vairs tikai divus vārtus, un tas tika noslēgts ar rezultātu – 21:6.
Otrajā puslaikā kļūdīties sāka arī „TENAX” komandas handbolisti, taču ar to nebija gana, lai RTU spētu mainīt spēles gaitu. Lai arī viesi guva divreiz vairāk vārtu kā pirmajā puslaikā, spēle tika noslēgta ar pārliecinošu Dobeles komandas uzvaru – 36:18.
Uzvarētājiem rezultatīvākais spēlētājs ar septiņu vārtu guvumu bija Aleksandrs Krastiņš, savukārt RTU rindās četrus vārtus guva Guntis Ciematnieks.
„TENAX”: Krastiņš 7, Lībergs M. 5, Straume 5, Auziņš 4, Pintāns 4, Grandbergs 2, Bilkštis K. 2, Alps 2, Cālbergs 2, Meluškāns 1, Bisenieks 1, Lībergs J. 1.
RTU: Ciematnieks 4, Bilkštis A. 3, Grēberis 2, Strazds An. 2, Naglis 2, Freibergs 2, Strazds Ai. 1, Vadzītis 1, Lubgāns 1.