13.12.2023 19:07

Otro reizi tiek pārspēta Salaspils komanda

Otrdienas vakarā Salaspils sporta namā sezonas 12 panākumu izcīnīja līdervienība “ZRHK Tenax Dobele”, otro reizi šajā sezonā pārliecinošo uzvarot “Salaspils” handbolistus (35:27).

Abas komandas savtsarpējā spēlē tikās 13. septembrī Dobelē. Toreiz dobelnieki “Salaspils” komandu uzvarēja 16 vārtu pārākumā (44:32).

Šajā spēlē “Salaspils” komandai gūt virsroku tā arī neizdevās. Spēles ievadā “ZRHK Tenax Dobele” noturējās divu vārtu pārākumā, bet līdz 27. minūtei jau sasniedza astoņu vārtu pārsvaru (20:12).

Otro puslaiku salaspilieši iesāka iedzinējos ar -5 (15:20). Spēles turpinājumā dobelnieki attālinājā 11 vārtu attālumā, 53. minūtē panākot 35:24. Atlikušajās septiņās minūtēs Dobeles handbolistiem vairs neizdevās būt rezultatīviem, tikmēr salaspiliešiem precīzi metot vēl divas reizes. Spēles noslēgumā “ZRHK Tenax Dobele” komandai uzvara ar +8 (35:27).

Rezultatīvākais spēlētājs ar deviņu vārtu guvumu 11 mēģinājumos šajā spēlē bija dobelnieks Ņikita Pančenko. Savukārt Salaspils rindās astoņus no 10 metieniem realizēja Ivars Brics. Abi spēlētāji atzīti par šīs spēles vērtīgākajiem.

• Salaspils – ZRHK TENAX Dobele 27:35 (15:20)

Salaspils – Ivars Brics 8/10, Artūrs Kļaviņš 6/7, Kaspars Luksis 3/4, Matīss Strautnieks 3/6, Ričards Galviņš 2/2

ZRHK TENAX Dobele – Ņikita Pančenko 9/11, Linards Usāns 5/6, Kristers Suharevs 4/6, Kristers Plūme 4/8, Oskars Arājs 3/3

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā