15.09.2024 15:33

Otrajā Baltijas līgas spēlē atzīta sakāve pret bronzas medaļnieci “HC Dragūnas”

Svētdien Lietuvā pēc uzvaras pār Lietuvas čempioni “VHC Šviesa” Baltijas handbola līgas čempione ZRHK “Tenax Dobele” ar 28:35 atzina Klaipēdas “Dragūnas” komandas pārākumu.

Vakar ar uzvaru pār Viļņas “VHC Šviesa” (34:26) dobelnieki nodrošināja savus pirmos punktus Baltijā, tomēr šodien Klaipēdā piedzīvoja zaudējumu “Dragūnas” komandai.

Lietuvieši spēli iesāka ar 5:1 izrāvienu. 7. minūtē vārtsarga Artūra Kuģa rezultatīvais metiens Dobeles komandai panāca -2 (3:5). Pēc tam dobelnieki noturējās trīs vārtu atstatumā, bet pārtraukumā jau devās ar 11:18.

Smagā cīņā dobelnieki otrā puslaikā vēl centās vārtu starpību samazināt un 50. minūtē panāca 23:28, taču arī nobeigumā nācās piekāpties pretiniekam septiņu vārtu starpībā (28:35).

“Agresīva spēle uz abām pusēm, bet mums jau izsenis ar Dragūnām ir tāds kā derbijs, tāpēc viņi mūs silti sagaidīja. Kārtīga spēle, kā handbolā pienākas. Šodien daudz kas nesanāca, mazliet samocīti. Kaut kāda maģija, daudz kļūdu un neiemestu metienu no sešiem metriem. Mēģinājām pietuvoties, bet beigās nesanāca. Kādam bija jāzaudē, šoreiz tie bijām mēs, bet gaidīsim Dragūnas ciemos arī pie mums,” pēc spēles sacīja ZRHK “Tenax Dobele” komandas galvenais treneris Sandris Veršakovs.

• HC Dragūnas – ZRHK Tenax Dobele 35:28 (18:11)

HC Dragūnas – Tomas Drakšas 6/7, Gytis Šmantauskas 6/7, Ighor Odinokov 4/5, Benas Butkus 4/6

ZRHK Tenax Dobele – Kārlis Krūmiņš 5/5, Ņikita Pančenko 5/7, Nils Kreicbergs 5/8, Kristers Suharevs 3/4, Antons Šuleiko 3/6, Artūrs Kuģis 2/2, Intars Jomants 2/4, Kristers Plūme 1/1.